Cameron Diaz manželskému prístavu stále odoláva. Hoci Benji Madden by mohol byť ten pravý.

Zarytá odporkyňa materstva Cameron Diaz: Zmení jej názor Benji Madden?

Hoci herečka Cameron Diazová poprela, že sa zasnúbila, hovorí sa o sobáši. Jej partner by vraj nemal problém nasťahovať sa k nej.

Herečka Cameron Diazová sobáš aj potomkov odmieta, jej partner Benji Madden však vraj urobí všetko pre to, aby názor zmenila. V októbri jej daroval prsteň, podľa dohadov zásnubný, a pred pár dňami ju dojal k slzám ďalším klenotom.

Opál ako oči

Benji Madden (35), rocker zo skupiny Good Charlotte, daroval Cameron Diazovej (42) opál za dvadsaťtisíc eur. Počas austrálskeho turné mu tak chýbala, že sa pre klenot rozhodol na znak toho, ako veľa preňho znamená.

„Cam si myslí, že ten opál je to najkrajšie, čo doteraz videla,“ prezradil informovaný zdroj časopisu OK! Magazin. Muzikanta v austrálskej bani fascinoval opál, lebo sa podobá na oči jeho milovanej. Zoznámila ich v máji Maddenova švagriná Nicole Richieová. „Áno, beriem to na seba,“ potvrdila teraz.

Hoci sa povrávalo, že Diazová a Madden sa zasnúbili a plánujú svadbu v kalifornskom Napa Valley, herečka to poprela. „Nehľadám ani manžela, ani manželstvo alebo niečo podobné. Ja len žijem a neuvažujem o tom, čo by som mala robiť.“ Nie je vylúčené, že je to iba vyhlásenie na odpútanie pozornosti od skutočných zámerov dvojice.

Čítajte viac:

Je Cameron Diaz v tom? Nová FOTO spustila vlnu špekulácií

Diamant na prste

V prvej polovici októbra svet prekvapila správa, že Cameron a Benji sa tajne zasnúbili. Reči posilnil fakt, že herečka prišla na akciu Hollywood Costume v Los Angeles s diamantovým prsteňom na ruke. Časopis People tvrdil, že je to zásnubný prsteň. Svedok uviedol: „Stále sa pohrávala s vlasmi tak, aby upriamila pozornosť na nový prsteň.“

Pár robil drahoty aj s priznaním, či sú spolu. Keď sa na to Maddena na jar opýtal moderátor Ryan Seacrest, hudobník zapieral. Potom svojsky poznamenal: „Je len jeden spôsob, ako to zistiť.“ Nicole Richieová, vydatá za Benjiho brata Noela, to nakoniec vysvetlila jednoducho. „Myslela som, že sa k sebe hodia a budú si rozumieť.“ Zdá sa, že sa nemýlila.

Prirodzený talent

Cameron, Američanka s kubánskym otcom a britsko- nemeckou matkou, preslávená filmami Svadba môjho najlepšieho priateľa, Vanilkové nebo a Mrcha učiteľka, odišla ako šestnásťročná zo školy po víťazstve v modelingovej súťaži, neskôr ako modelka precestovala celý svet. Vďaka filmu Maska z roku 1994 prerazila ako prirodzený talent bez hereckej školy.

Bodovala aj snímkou Charlieho anjeli - Na plný plyn z roku 2003, keď jej na konto za rolu v nej pribudlo závratných 20 miliónov dolárov. V roku 2007 patrila medzi tri herečky s najvyššími príjmami.

V rebríčku najlepšie zarábajúcich hollywoodskych herečiek za obdobie od júna 2013 do júna 2014 skončila so ziskom osemnásť miliónov dolárov piata. Niekoľkokrát ju nominovali na Zlatý glóbus, v roku 1999 ho získala za film Niečo na tej Mary je.

Pozná aj odvrátenú stránku slávy. Vydierali ju pre fotografie z mladosti, na ktorých je polonahá. Kalifornský sudca ich zakázal zverejniť. Objavila sa aj videonahrávka s jej domácim pornom. Krehko pôsobiaca blondínka vie byť rázna. Dokázala to, keď vo svojej hotelovej izbe pristihla zlodejov - zahnala ich „vlastným vreskotom“.

Čítajte viac:

Cameron Diaz na horúcej erotickej linke. Sekne jej to, čo poviete?

O dieťati uvažovala

Diazová raz vyhlásila, že „sex považuje za to najlepšie“, no v súkromí sa jej príliš nedarilo. Nie je vylúčené, že opatrná je po niekoľkých nevydarených vzťahoch. Naznačila, že „nevera je síce bežná, no ona by ju nedokázala tolerovať“.

Nevyšiel jej vzťah s hercom Vincentom D’Onofriom ani ďalšie vzťahy s hercami - s Mattom Dillonom, Keanum Reevesom, Gerardom Butlerom, Judom Lawom, so surfistom Kellym Slaterom, spevákom Jaredom Letom ani s bejzbalistom Alexom Rodriguezom.

Hoci teraz vraví niečo iné, v minulosti o dieťati uvažovala. Keď chodila s Justinom Timberlakom, povedala, že mať dieťa by bolo krásne, „cítim, že rok 2004 by mohol byť pre dieťa ten pravý“.

O potomkovi sa vravelo aj v čase, keď začala chodiť s Benjim Maddenom. Podľa tých, čo ju poznajú, po stretnutí s muzikantom cítila, že je na príchod vlastného potomka pripravená. Či sa to naozaj zmenilo, vie len ona. Svoje skúsenosti zhrnula do krátkeho vyjadrenia.

„Ak budete vo vzťahu s niekým, kto chce niečo iné ako vy, nikdy to nebude fungovať. Nikoho nezmeníte na svoj obraz. Nejde o vek, ale o to, aby ste si rozumeli.“ Diazová raz priznala, že ju lákajú aj ženy a mala lesbický vzťah. Doteraz nebola zasnúbená ani vydatá.

Nespokojná so sebou

Ešte začiatkom roka nemala Cameron na ružiach ustlané. Dôvod, prečo bola opäť sama, hľadala vo svojej - podľa jej slov - nie príliš ženskej postave. Pripustila, že vždy túžila po ženských krivkách. Sama sebe pripadala príliš chudá a neatraktívna.

„Strávila som veľa času tým, že som si priala, aby som mala veľkorysejšiu postavu, no zároveň som vedela, že to by som už nebola ja. A tak som si povedala, prečo sa odsudzovať za niečo, čím nie som.“

Krátko predtým, ako stretla Benjiho, naznačila, že boli časy, keď nešťastnú lásku riešila pohárikom. „Občas sa stane, že sa s dievčatami dohodneme a ideme von. Teraz, keď som už rozumnejšia, viem, že nič sa nemá preháňať. Niekedy to inak nešlo. Už mi je však jasné, že zo všetkého, nielen z alkoholu, človek raz vytriezvie a život je na to, aby urobil niečo dobré.“ A o pár dní zistila, že najlepší liek na sklamanie v láske je - láska.

Stvorení jeden pre druhého

Benji Madden od počiatku vedel, že sú stvorení jeden pre druhého, Cameron Diazová váhala. Manželstvo aj materstvo odmieta. V rozhovore pre The Telegraph na jar, keď ešte Maddena nepoznala, poznamenala: „Nikdy som v ničom nepovedala životu nie. Ak by som v nejakom bode svojho žitia chcela dieťa, tak si to dieťa cestu do môjho života nájde. Možno adopciou alebo budem vo vzťahu s niekým, kto dieťa má.“

Byť biologickou matkou odmieta. Dôvod? Starať sa ešte o iný život ako vlastný a niesť zaň zodpovednosť „celých osemnásť rokov“ nie je nič pre ňu. Ktovie, možno to Madden zmení. Podľa spoločných kamarátov dvojice Benji je skutočný džentlmen a priateľke nič neodmietne.

„Je to ten najmilší človek, akého poznám, ku Cam sa správa ako k pravej dáme. Splní jej všetko, čo jej z očí vyčíta. Ona si jeho pozornosť vychutnáva. Zdá sa, že je s Benjim veľmi šťastná.“

Po prvý raz bolo jasné, že sú po uši zamilovaní, keď ich v júni odfotografovali, ako sa v New Yorku na verejnosti držali za ruky a bozkávali. Teraz už nič nestojí v ceste tomu, aby sa nasťahovali pod jednu strechu natrvalo. Pomohlo im aj odlúčenie, keď Madden bol na turné. Aby sa mohol „dívať do Diazovej očí“, objavil opál, ktorý mu ich pripomína. Niektorí v tom vidia zásah osudu.

„Všetci ich považujú za jedinečnú dvojicu. Benji by nemal nič proti tomu, keby žili spolu v Cameronovej dome v Beverly Hills. Našli jeden druhého a už sa nevedia dočkať, ako spolu strávia zvyšok života,“ nechal sa uniesť ich známy.

Isté je jedno, Madden a Diazová vždy robili tajnosti, preto ich správanie je možno potvrdením skutočnosti, že uvažujú o manželstve, v ktorom by nemuseli chýbať potomkovia.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní