Závratné premeny českých hviezd: Vetchý ako Larry Flynt, Balzerová ako kráľovná Alžbeta!

Českí herci sa predviedli na plagátoch najväčších hollywoodskych trhákov.

Keď ide o charitu, vedia spojiť sily. Umelci u našich západných susedov si povedali, že vhupnú do rolí svojich amerických kolegov a vďaka snímkam s legendránou filmovou tématikou vyzbierajú peniaze pre tých, ktorí to najviac potrebujú. A tak sa do legendárnej postavy pornokrála Larryho Flynta z filmu Ľud vs. Larry Flynt prevtelil Ondřej Vetchý. „Na svoj vek má neuveriteľne dobré telo. Až do poslednej chvíle sme nevedeli, kedy to s ním budeme fotiť. Dostať ho totiž na takéto akcie nie je vôbec ľahké, ale nakoniec bol úžasný,“ hovorí manažérka kalendára a herečka Beata Greneche.

Jágr ušiel pred Barbarom Conanom

Pre organizátorov nebolo jednoduché zladiť termíny všetkých hercov. Kalendár Premeny 2017 s originálnymi fotografiami má pod palcom nadácia herečky Chantal Poullain. A zostava bola viac než silná. Rolu kráľovnej Alžbety prijala Eliška Balzerová známa najmä zo seriálu Nemocnica na okraji mesta, alebo z filmu Ženy v pokušení. Postavu poslednej vládkyne tudorovskej dynastie Alžbety I. na seba vzala Aňa Geislerová. Oscarovú Čiernu labuť si namiesto Natalie Portman vyskúšala Klára Melišková. Manželka Jana Krausa Ivana Chýlková odteraz vie ako sa Uma Thurman cítila v latexovom kostýme v akčnej snímke Kill Bill a herec Michal Dlouhý ako Bruce Willis vo filme Smrť jej pristane, či Amadeus.

V jednotlivých mesiacoch kalendára sa mali objaviť aj tváre ďaľších osobností. Tatiana Vilhelmová a jej priateľ Vojtěch Dyk odmietli účasť z časových dôvodov. „Jaromír Jágr, ktorý mal stvárniť Barbara Conana, bol zase na Floride,“ dodáva Greneche.


VIDEO Plus 7 Dní