Zbláznil sa?! Škandalózna Miley Cyrus je nová múza Woodyho Allena

Svojimi výstrelkami by rada predbehla Madonnu či Lady Gaga. Na verejnosti sa preto najradšej producíruje nahá alebo aspoň takmer nahá a chce za každú cenu šokovať. Stačilo to na to, aby si ju všimol samotný Woody Allen.

Woody Allen a Miley Cyrusová? Také bizarné spojenie by asi napadlo málokomu. Okrem samotného režiséra, ktorý nedávno zrejme poriadne prekvapil svojich fanúšikov informáciou, že jeho novou múzou sa stala práve kontroverzná mladá herečka.

Allen z nej urobil hlavnú hviezdu nového seriálu, ktorý prisľúbil vytvoriť pre internetový televízny kanál spoločnosti Amazon. Len na vysvetlenie - je to skutočne ten istý Amazon, cez ktorý ste si možno pred pár mesiacmi nakúpili vianočné darčeky.

Ľutuje každú minútu

Informácia o seriáli nie je až takou novinkou. Prvý raz sa spomínal už vlani v lete. Počas filmového festivalu v Cannes v rozhovore pre internetový portál Deadline osemdesiatročný Woody Allen prezradil, že po dlhom váhaní prijal ponuku od Amazonu.

„Chodili za mnou rok a pol. Ponúkali mi lepšie a lepšie podmienky, ale stále som ich odmietal. Až prišli s tým, že mi dajú, čo budem chcieť, len nech to pre nich nakrútim. Podvolil som sa, no oľutoval som každú sekundu, odkedy som na to kývol,“ úprimne sa vyznal Allen.

Ako prezradil, s nakrúcaním pre televíziu totiž nemá žiadne skúsenosti. Napríklad aj preto, že televíziu nikdy v živote nepozeral. „Vôbec neviem, čo si s tým počať, kde začať a ako. Nakoniec som si povedal, že to nakrútim ako film rozdelený na šesť častí. Myslím si však, že budú sklamaní.

A ja by som ich vôbec nechcel sklamať, lebo sú to veľmi milí chlapíci. Je to až neuveriteľné, ako veľmi môžete ľutovať svoje rozhodnutie. Ja osobne som neprežil jediný radostný okamih, odkedy som sa na to dal prehovoriť.“

Nakrúcanie seriálu sa má začať už v marci a okrem Miley Cyrusovej a Woodyho Allena si v ňom zahrá Elaine Mayová, ktorá pred pätnástimi rokmi so svojským režisérom spolupracovala na snímke Darebáčikovia.

Napriek pokročilému času žiadne ďalšie podrobnosti nie sú známe, vie sa len to, že dej by sa mal odohrávať v šesťdesiatych rokoch.

Čítajte viac:

Speváčky či šľapky: Rihanna a Miley Cyrus páchajú na ženách škody

Hlavne šokovať

No zatiaľ čo držiteľ štyroch Oscarov o svojich schopnostiach pochybuje, bývalá hviezda Disney Channel je presvedčená o úspechu. „Ó, do riti! Zaradená do prvého seriálu Woodyho Allena!!!“ zverila sa svojsky na Twitteri a priložila aj fotografiu maľovaného portrétu režiséra. „Už roky mi visí nad posteľou plagát W. A. a teraz sa mu budem môcť pozerať priamo do očí!“ nadchýnala sa.

Viaceré médiá sa však nenadchýnajú tak ako ona. Spojenie dvoch celebrít, ktoré polarizujú verejnosť na „úplne za“ a „úplne proti“, považujú za nemožné.

„Je neuveriteľné predstaviť si, že Cyrusová - ktorá mala za posledné mesiace prsty v každej kontroverznosti vrátane moderovania Video Music Awards 2015 s holým pozadím i poprsím - bude hlavnou hviezdou prestížnej komédie od Woodyho Allena,“ napísal známy magazín Vanity Fair.

Každý, kto aspoň občas otvorí spoločenské rubriky alebo na ne zablúdi na internete, vie, že dvadsaťtriročná bývalá hviezda megapopulárneho sitkomu Hannah Montana sa už dlho zúfalo a bez obmedzenia snaží zničiť imidž sladkej dievčiny, ktorú od roku 2006 do roku 2011 zosobňovala v spomínanom seriáli.

Svojimi výstrelkami by rada predbehla Madonnu v časoch jej najväčšej rebelskej slávy či Lady Gaga. Na verejnosti sa preto najradšej producíruje nahá alebo aspoň takmer nahá, dáva prehnane úprimné vyhlásenia, skrátka, chce za každú cenu šokovať.

Čítajte viac:

Každý muž potrebuje ženu, mudruje Miley Cyrus. Sama nevie, čo je

Rovnako kontroverzní, odlišne kvalitní

No to by však možno nebol až taký veľký problém, pretože ani Woody Allen nie je v osobnom živote práve vzorom ideálneho chlapa. Okrem svojich, pre mnohých kontroverzných, filmov sa preslávil záľubou v tínedžerkách, ktoré neváhal zlákať do postele - vrátane svojej adoptívnej dcéry.

Čo je však horšie, na rozdiel od všetkých predchádzajúcich Allenových múz - stačí spomenúť hviezdu zatiaľ jeho posledného filmu Iracionálny muž Emmu Stonovú, Ellen Paigeovú či Scarlett Johanssonovú - Miley Cyrusová nevie hrať.

Napokon, za všetko hovorí skutočnosť, že už od roku 2011 žiadnu poriadnu filmovú ponuku nedostala. Napriek tomu je stále považovaná za jednu z najbohatších mladých celebrít - aj keď 120 miliónov ročne ako v časoch najväčšej slávy Hannah Montany už zďaleka nezarába. Dnes jej peniaze prináša skôr hudba. Jej piaty album Her Death Petz vyšiel vlani a kritici ho hodnotia celkom slušne.

Čítajte viac:

Nemajú ani 30 a zarobili milióny. Hviezdam pomáhajú i sociálne siete

Nový život?

Mimochodom, hlavná úloha v seriáli jedného z najuznávanejších svetových režisérov nie je jedinou pozitívnou novinkou v živote tejto rozporuplnej postavičky šoubiznisu. Nedávno sa objavili klebety, že speváčka sa opäť dala dokopy so svojím bývalým dlhoročným priateľom Liamom Hemsworthom.

S fešným 26-ročným Austrálčanom, ktorý sa preslávil účinkovaním v ságe Hry o život, bola v roku 2012 dokonca zasnúbená, no nakoniec sa v roku 2013 pre rozdielne pohľady na život rozišli.

Portál TMZ priniesol fotografie opäť zaľúbenej dvojice z Hemsworthovho domu v Malibu. V článku tiež tvrdí, že na ruke Cyrusovej sa znova leskne zásnubný prsteň. Žeby predzvesť novej životnej fázy? Pravdupovediac, bolo by načase.


VIDEO Plus 7 Dní