Nečakaná love story: Éterická Predná a divoký Rózsa našli spoločné šťastie.

Zdenka Predná si užíva materstvo. Komu vzdáva najväčší hold?

„Neviem si predstaviť lepšieho otca,“ tvrdí o niekdajšom búrlivákovi Rózsovi speváčka Zdenka Predná.

Musím sa pochváliť. V Oskarovi mám obrovskú podporu. Od začiatku zvláda všetko, nemá s ničím problém. Práve naopak, on je ten akčnejší a motivuje ma. Navyše výborne varí, takže sa vlastne stará aj o mňa, - tvrdí o svojom životnom partnerovi Zdenka Predná.

Len pred štyrmi mesiacmi porodila ich spoločného syna Oskara, ktorý rodičov prekvapuje takmer neustále. „Každý deň je to niečo iné a nové. Zatiaľ sa najviac teším z jeho úsmevu a z prvých pokusov o bľabotanie,“ nadchýna sa.

Inšpiratívny

Rola matky tridsaťjedenročnej Prednej výrazne zmenila život. „Myslím si, že nič iné nemá väčší zmysel. Prišlo to presne včas. Ďakujem za túto skúsenosť a zároveň vzdávam hold všetkým matkám. Ony vedia prečo!“ prezradila nám speváčka, ktorá sa s partnerom usadila v Banskej Štiavnici.

Práve na ňu je písaný dom pod lesom, kde žijú aj jej rodičia. Oskar Rózsa má väčší dom v centre starého baníckeho mesta. Hoci často pracovne navštevujú Bratislavu, stredné Slovensko si nevedia vynachváliť.

„Keď máme voľno, chodíme do okolitej prírody alebo ideme s priateľmi do nášho obľúbeného podniku. Inak od rána do večera u nás hrá hudba, nahráva sa aj skúša. Jedna kapela odíde a už máme doma ďalšiu. Všetko sú to kamaráti, tak som rada, že to u nás žije. Okrem toho ma teší, že malinký vyrastá obklopený hudbou.“

Život s hudobníkom Oskarom Rózsom je vraj pre speváčku aj v súkromí inšpiratívny. „Obdivujem na ňom jeho temperament, prirodzenosť, citlivosť a obrovský talent. Je muzikant telom aj dušou. Všetko robí na doraz a vyžaduje to aj od ostatných,“ vraví zamilovaná Zdenka, ktorú s Oskarom už dva roky spája spoločný projekt DoleDole.

V súčasnosti vymýšľajú rôzne formy a nahrávajú. „Nikam sa neponáhľame, ale dúfam, že tento rok pustíme von prvý singel,“ dodáva.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní