Ženatý kardiochirug Fischer: Do spoločnosti chodí s inou ženou

Kardiochirurg Viliam Fischer je síce ženatý, no v spoločnosti ho sprevádza iná žena ako jeho manželka.

Kto by to na neho povedal? Mediálne známy Viliam Fischer to ešte aj v sedemdesiatich siedmich rokoch so ženami vie. Pred vyše polstoročím si vzal svoju študentskú lásku Annu. S vysokoškolskou docentkou, ktorá sa špecializuje na estetiku a kulturológiu, žije dodnes, majú dve dcéry - Vieru a Betku.

Profesorov „babinec“ sa tým však nekončí. Na divadelné premiéry a iné spoločenské akcie chodieva s neznámou dámou, ktorá je od neho podstatne mladšia.

Vernisáž v Rakúsku: Na prvý pohľad to nevyzeralo, že prišli spolu. Ale na aprílovej výstave fotografa Petra Šúrika sa držali pri sebe. Foto: Kristína Dugovičová

Predstavuje ju ako priateľku

Známy slovenský lekár urobil prvú transplantáciu srdca na Slovensku, no jeho belostný lekársky plášť zamazali vlani dve kačice. Tie zobral od pacienta ako úplatok, čo neskôr aj sám priznal. Po afére sa stiahol zo spoločnosti a vykonal zmeny vo svojom živote.

Koncom roka 2015 prepísal rodinnú vilu nad Bratislavským hradom na obe dcéry. Bez priateľov a známych však dlho nevydržal. Postupne začal chodiť na hokej.

Premiéra v Bratislave: Opäť spolu, debatovali pri jednom stole. Foto: Michal Šebeňa

A napokon aj na obľúbené večierky, kam ho nesprevádza manželka ani dcéry. V jeho blízkosti sa zakaždým pohybuje tajomná blondína.

„Poznajú sa už niekoľko rokov. Je nenápadná, ani neviem, ako sa volá. Vilo ju predstavuje ako svoju priateľku,“ hovorí Fischerov blízky známy a ďalší dodáva: „Ona pracuje na stavebnej fakulte. On sa však určite nerozviedol. Stále žije v dome so svojou manželkou a s jednou z dcér.“


VIDEO Plus 7 Dní