Zisťovali sme, aké darčeky kúpia slovenskí politici svojim blízkym

Rodina, pohoda, vianočné sladkosti, ryba so šalátom. Na Štedrý deň sa aj politici menia na ľudí a trávia ich so svojimi blízkymi, ktorých chcú potešiť darčekmi. Čo vybral deťom pod stromček Viktor Stromček? Aké darčeky môžu čakať malí Poliačikovci? Čo asi dostane manželka ministra obrany Petra Gajdoša? Pozrite sa s nami, aké prekvapenia pre najbližších pripravili politici a ako chcú tráviť najkrajšie sviatky roka.

Viktor Stromček, štátny tajomník ministerstva dopravy: Vianoce sú pre mňa jedným z najkrajších období roka, pretože sa vždy stretne celá rodina a máme čas venovať sa jeden druhému. Ja sa tradične snažím zhodnotiť si sám pre seba, aký rok máme ako rodina za sebou a čo nás spolu čaká. Deti, samozrejme, najviac zaujíma, čo dostanú pod stromček. Syn dostane tento rok svoju prvú futbalovú loptu a darčeky pre zvyšok rodiny nemôžem novinárom povedať, pretože už vedia čítať a chcem, aby to bolo prekvapenie.

test
test

Foto: Archív V.S.

Pokračovanie na ďalšej strane


  • jb
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní