Tají ho alebo ju?: Nevedno, kto Soni kabelku daroval. Má ich niekoľko: Victoria Beckhamová len strieda farby.

Známa slovenská moderátorka sa pýši kabelkou za tisíce: Od koho ju má?

Moderátorka Soňa Müllerová je ako svetová celebrita. Do spoločnosti chodí s ikonickou kabelkou v cene menšieho auta.

Nikdy nebola na nápadné kabelky. Lenže k posledným Vianociam jej Ježiško nadelil asi tú najznámejšiu na svete. Viac si módny maniak nemôže priať. Soňa Müllerová nedávno dorazila do spoločnosti s klenotom v ruke - ikonickou ručne šitou birkinkou, na ktorú záujemcovia čakajú mesiace.

Ani táto na seba nestrhávala pozornosť, no keď sa módni experti prizreli, zhíkli.

foto: Július Dubravay

Ako Beckhamová

„Bolo to prekvapenie. Vedela som, že birkinky sú, ale nikdy som po takej netúžila. Ale táto kabela je pekná - má svoj príbeh a je zvláštna v tom, že koža je pevná. Mimochodom, je dosť ťažká. A nemá žiadne logo. Nemám totiž rada okázalé kabelky, vyhovuje mi, keď sú logá zašité,“ priznala Soňa, no odmietla prezradiť, kto ju takto obdaroval.

Hoci sa z darčeka teší, má o starosť viac. Cena kabelky, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 1984 a nesie názov podľa speváčky Jane Birkinovej, sa začína aj na siedmich tisícoch eur.

„Tak, šanujem si ju. Pri mojom životnom štýle väčšinou nosím praktické tašky.“ V každom prípade, Soňa sa kabelkou zaradila medzi svetové celebrity. Obľubuje ju Victoria Beckhamová, herečka Katie Holmesová i Kim Kardashianová. Niekoľko kusov sa pohybuje aj v slovenskom šoubiznise. Medzi prvými si ju zadovážila Silvia Kucherenko, v šatníku ju má Denisa Mendrejová i Paviel Rochnyak.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní