Nenásytná Petra?: Na slávneho otca poslala už aj exekútora. Peter Batthyány na súdnom pojednávaní so svojími argumentami uspel.

Zničený Batthyány exkluzívne pre Plus7 DNÍ: Dcéra ma chce zlikvidovať. Už nevládzem

Herec Peter Batthyány na súdnom pojednávaní so svojími argumentami uspel. Bojoval s vlastnou dcérou Petrou, ktorá od neho žiadala výživné 1200 eur.

Dlhé roky Peter Batthyány mlčal, no pohár jeho trpezlivosti pretiekol. Po dlhotrvajúcom súdnom spore s vlastnou dcérou o výživné, ktorý skončil v prospech známeho herca, sa rozhodol prehovoriť.

„Ak som bol doteraz ticho, bolo to len preto, že je to moja dcéra, ktorej som nechcel ubližovať. Ale teraz som nútený povedať verejne, ako to v skutočnosti je,“ povedal Peter Batthyány pre týždenník Plus 7 DNÍ, ktorému poskytol rozsiahlu spoveď.

Čítajte viac:

Herec Peter Batthyány na súde skolaboval, odviezli ho do nemocnice

„Nenechám sa okydávať, keď sa niekto ku mne správa štýlom, daj peniaze a ani ma nezaujíma, ako žiješ,“ argumentoval. Hoci jeho dvadsaťročná dcéra Petra, ktorá stále študuje na vysokej skole, žiadala zvýšiť výšku alimentov, herec navrhol presný opak.

Nakoniec mu po roku súd vyhovel. Mesačné výživné na dcéru znížil zo 450 na 300 eur, avšak voči rozsudku sa dá ešte v zákonnej lehote odvolať.

Prečo vlastne Peter Batthyány požiadal o zníženie výšky alimentov? Ako je možné, že jeho dcéra potrebuje mesačne na život 1200 eur? Prečo na otca poslala exekútora? A ako je na tom finančne herec, ktorý patrí medzi špičku televíznych hviezd u nás?

Dozviete sa v aktuálnom čísle týždenníka Plus 7 DNÍ, ktoré je práve v predaji.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní