FIKCIA: Kaliňák odstúpil - pre brexit!

Po šokujúcom odhalení musel minister vnútra priznať, že stojí za začiatkom rozkladu Európskej únie. Neuveríte, ako na to prišiel.

Nie neštandardné obchody a známi, nie záhadné vratky DPH, ale úspešné britské referendum nakoniec zlomilo krk slovenskému ministrovi vnútra.

Zodpovednosť vyvodil sám, podľa našich informácií chce podať demisiu v posledný júnový deň, čím tento známy taktik ešte naposledy zoberie vietor z plachiet opozície. Vzhľadom na našu uzávierku sa nám so svojím zámerom zveril skôr a vysvetlil nám aj to, prečo sa rozhodol odstúpiť.

Dôvody sú rovnako šokujúce ako samotný Kaliňákov čin. „Keď sme priviezli zo Srbska aj posledných dvoch zranených, nevedel som, kam z konopí,“ povedal nám minister a priznal sa, že zúfalý oslovil stranícku kolegyňu Vaľovú, ktorá je známa svojimi kontaktmi s vyššími silami.

Veštkyňa použila guľu a dve najpoužívanejšie slová súčasnosti - Kaliňák a brexit - a prišla k zaujímavým súvislostiam. „Brexit sa začína na B a na B sa začína aj Bašternák. Druhé písmeno v slove brexit je R a R je začiatočné písmeno mena Robert. Posledné tri písmená slov Kaliňák aj Bašternák naznačuje, že ňák bolo, nák bude.

Záverečné dve písmená slova brexit odkazujú na nárečové it, alebo id, teda choď. X v slove brexit vyjadruje zaškrtnutie, čo naznačuje, že si už ako minister ani neškrtneš,“ odcitoval nám minister vnútra prepis nahrávky, ktorú sám zhotovil.

„Ako sa vyjadril v televízii pán premiér - volič odpustí, no Európa neodpúšťa,“ dodal Kaliňák, ktorý sa po odchode z politiky opäť mieni venovať podnikaniu s nehnuteľnosťami.


VIDEO Plus 7 Dní