Vyliečený Bezák: Terapia pomocou tepelného žiarenia do oblasti brušnej dutiny sa opäť osvedčila ako najlepšia.

Fikcia: Bezák je už v poriadku, podstúpil vyháňanie diabla

Arcibiskup Bezák je už v poriadku, chlapci z Vatikánu mu pomohli vyhnať diabla.

Naozaj krásny darček k Vianociam dostal pán arcibiskup Bezák. Mobilnej jednotke odborníkov z Vatikánu sa ho napokon predsa len podarilo dostať z pazúrov diabla. Práve posadnutosť týmto indivíduom bola jedným z hlavných dôvodov, prečo trnavského arcibiskupa musel pápež Dominik XVI. pred časom po dlhom rozjímaní odvolať z funkcie.

„Chlapci absolvovali s monsignorom Bezákom niekoľko pomerne náročných sedení,“ informoval na mimoriadnom brífingu pán Sokol, jeden z jeho najbližších spolupracovníkov a priateľov, ktorý exorcismus prirovnal k trochu konzervatívnejšej obdobe psychoanalýzy. „Liečba je však oveľa rýchlejšia a najmä efektívnejšia.“

Do detailov zachádzať nechcel, ako však prezradil, popri iných metódach sa v prípade arcibiskupa Bezáka mimoriadne osvedčilo využitie účinkov tepelného žiarenia, orientovaného do priestorov brušnej dutiny, kde sa diabol ukrýva najradšej.

Keďže arcibiskup Bezák sa po blahodarnej terapii ešte necítil úplne vo svojej koži, vyjadril poďakovanie za záchranu prostredníctvom mailovej správy, v ktorej zároveň oľutoval všetky svoje negatívne vyjadrenia na adresu niektorých cirkevných hodnostárov a ubezpečil verejnosť, že už nemá ani najmenšie pochybnosti o žiadnej finančnej transakcii v cirkvi a rovnako sa zbavil aj ostatných podozrení vnuknutých diablom, ktoré by mohli na ňu vrhať zlé svetlo.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní