Plný dojatia: Vladimír Mečiar tvrdí, že tohto muža dobre poznal. "Tykal som si s ním, bol to predseda jednej našej okresnej organizácie."

Fikcia: Vieme, kam zmizli bývalí Mečiarovi kolegovia

Stojí aj za týmto beštiálnym činom bývalá vládna koalícia?

Vladimír Mečiar, predseda HZDS, po dlhých týždňoch usilovného pátrania konečne odhalil, kde tak záhadne a bez stopy zrazu zmizli tisíce a tisíce členov jeho hnutia. „Udialo sa to počas predchádzajúcej vlády. Mnohí starí a oddaní členovia HZDS znenazdajky začali miznúť. Jedného dňa v hnutí boli a na druhý deň o nich nikto nevedel,“ hovorí pán Mečiar, ktorý má strašné podozrenie.

„Moje vyšetrovanie ma priviedlo na výstavu, vraj učebnicu anatómie, ukazujúcu zakonzervované ľudské telá a ich časti. Som presvedčený, že to všetko sú ostatky našich bývalých členov, ktorí v nedávnej minulosti, hneď po voľbách, ako sme sa nedostali do parlamentu, tak náhle bez slovka vysvetlenia zmizli. Nie, na výstavu nepoužili žiadnych tajne usmrtených príslušníkov nejakej čínskej sekty Falung Gong, ako sa nám to snažia nahovoriť niektorí pseudoaktivisti,“ s pohnutím v hlase hovoril niekdajší stranícky šéf vystavovaných.

„Sú to záhadne stratení členovia HZDS. Pri podrobnej prehliadke som dokonca niektorých z nich aj spoznal, hoci sa ich snažili maskovať šikmými očami.“

Nechce zatiaľ obviniť nikoho konkrétneho, no ako naznačil, je hlboko presvedčený, že aj za týmto beštiálnym činom je predchádzajúca vládna koalícia. Ako pán Mečiar uviedol, na tieto svoje tvrdenia má aj konkrétne dôkazy. „Disponujem tajnými dokumentmi, ktoré to jednoznačne potvrdzujú. Mám ich ukryté u známeho v senníku, sú zapečatené, aby nezvlhli. Dal som inštrukcie, aby boli zverejnené až po mojej smrti. Už sa teším, aký škandál to vyvolá.“

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].