Ľudí od pradávna trápi význam ich snov.

10 najčastejších snov a ich význam: Čo znamená, keď nemôžete v spánku nájsť záchod?

Podľa vedcov všetci snívame približne rovnako často, aj tí, ktorí si sny nepamätajú. Mnohí ľudia veria, že sny majú určitý význam. A vykladanie snov je obľúbené od nepamäti až dodnes. No a čo teda najčastejšie sny znamenajú?

Každý z nás prežije počas spánku asi päť snových epizód. Jeden sen trvá cca 15 až 40 minút. Podľa expertov snového portálu dreams.co.uk naše sny odrážajú základné vzorce ľudského správania. Odrážajú kto sme, čo potrebujeme a čomu veríme. Definície najbežnejších snov nie sú čierne a biele. Sny sú metaforou. Takže, to čo sen znamená vám vaše podvedomie priamo nepovie, musíte na to prísť, keď sa zobudíte. Toto je 10 najbežnejších snov a ich pravdepodobný význam.

Vypadávanie zubov

Najčastejšie sa vám zuby rozpadávajú a padajú do vašich rúk, vypadávajú jeden po druhom alebo hnijú. Môže to znamenať nespokojnosť s vlastným vzhľadom, úzkosť z toho, ako vás vnímajú ostatní. Zvyčajne sny o vypadávajúcich zuboch súvisia so strachom alebo odmietnutím, rozpakmi či nepríjemnými pocitmi. Tieto sny sa však môžu týkať aj komunikácie a poukazovať na problémy s vyjadrovaním. Tiež naznačujú nedostatok sebadôvery.

Ak vám v sne vypadávajú zuby, máte problém so svojim vzhľadom.
Ak vám v sne vypadávajú zuby, máte problém so svojim vzhľadom.
Michal Šebeňa

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].