7 najväčších mediálnych „haluzí“, ktorými na Slovensku štartovali televízne šou

Sedem najväčších mediálnych „haluzí“, ktorými na Slovensku štartovali televízne šou.

Smola, akú majú komerčné televízie na Slovensku, sa len tak nevidí. Pravidelne, keď spúšťajú novú televíznu šou, seriál či iný projekt, na seba pritiahnu katastrofu. A nie hocijakú. Účinkujúci kolabujú, ich život visí na vlásku, rozchádzajú sa, rozvádzajú alebo citovo vzplanú k niekomu inému - najlepšie rovno pred kamerou. Inokedy precitnú a priznajú aj to, čo roky zatĺkali. Občas fatálne prestáva fungovať televízna technika alebo sa pľac premení na miesto skutočného zločinu, takže novému začiatku mediálne asistujú muži zákona.

Za posledných desať rokov sa v Záhorskej Bystrici a na Kolibe diali veci, pri ktorých niekedy ostával rozum stáť. Televízie sa vždy so všetkým včas popasovali a neohrozili vysielanie. Aj tak platilo, že nešťastie na začiatku značí šťastie na konci. Napríklad v podobe vysokej sledovanosti.

Rovnaký scenár možno čaká aj novú televíznu šou, ktorú moderuje markizácka moderátorka Miriam Šmahel-Kalisová s manželom Martinom. Pôvodne vraj chceli vážne nezhody v ich vzťahu ututlať. No nakoniec všetko vypálilo naopak.

Pokračovanie na ďalšej strane

  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček