Bratislavskí striptéri slávia Vianoce - vytiahli kostýmy Santa Clausov

Ako sa môžu ženy rozpáliť aj v treskúcich mrazoch? Napríklad pri vydarenej striptízovej šou.

„Najčastejšie máme vystúpenia na narodeninových oslavách či rozlúčkach so slobodou," hovorí bratislavský striptér Hector Loco. Pred Vianocami si ich však často pozývajú aj na rôzne večierky. „Napríklad minulý týždeň sme mali vystúpenie pre päťsto ľudí. Prispôsobili sme to takému veľkému počtu a bolo to skvelé," vraví striptér a tanečník.

Sexi Santa Claus: Je hitom predvianočných večierkov.
Sexi Santa Claus: Je hitom predvianočných večierkov.
Archív H.L.

Striptéri Santa Clausovia: Pobavia i rozpália. Foto: Archív H.L.

Milujú džentlmenov

Každá skupinka žien má nielen iný počet, ale aj atmosféru a náladu. Ako prezrádza Hestor Loco, striptér teda musí byť aj psychológom, ktorý odhadne situáciu a podľa toho postupuje. „Záleží mi, aby moja šou bola hodnotná a ženy z nej niečo mali. Kedysi možno zaujal arogantný frajer, na tom si založili svoju kariéru mnohí známi ľudia. Dnes chcú ženy niečo ľudské, prirodzené," myslí si striptér z Petržalky.

A o aké kostýmy a postavy je najväčší záujem? „O džentlmenov," odpovedá bez váhania a so smiechom dodáva: „A samozrejme, teraz aj o Santa Clausov!“

  • moni
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček