Buchol sa po vrecku! Oligarcha minul milióny na svadbu svojej vnučky, Elton John ju kolosálne strápnil

Presne 4 milióny eur. Toľko bol ochotý vysoliť ruský oligarcha na svadbu svojej vnučky.

Rozprávkové milióny zabezpečili hudobné hviezdy svetového formátu. Nebolo to však zadarmo!

Pýtajú si závratné sumy

Ak niekomu napadlo, že najznámejší speváci sveta vystupujú na súkromných oslavách za dobrý pocit, mýli sa. Napríklad taká Mariah Carey zhrabla za zaspievanie piesne We belong together na svadbe vnučky ruského miliardára takmer 3 milióny eur. Oligarcha to však chápal. Carey si nenechala sedemcifernú sumu zaplatiť len tak.

Veď predsa priletela z USA do Ruska a potom musela letieť naspäť domov. Nie je však jediná, ktorá sa vracala zo svadby neznámych ľudí s úsmevom na tvári. Spokojnosť určite neskrýval ani Elton John, ďalší prominentný host, ktorý za svoje vystúpenie zinkasoval viac ako milión eur. O notorickom spevákovi romantických piesní a mužovi, ktorý sa vďaka princezne Diane môže hrdiť rytierskym rádom Sir, je známe, že pod menej ako milión eur za vystúpenie nikdy nejde.

Trapas ako hrom

Vystúpenia tých najväčších hviezd boli nasledované bujarým a extravagantným večierkom, na ktorom mala prominentná vnučka miliardára Irene všetko, po čom jej mladé srdce pišťalo. Len 19 ročná Ruska sa rozplakala pri venovaní piesne “Tiny Dancer” (v preklade drobný, chudý tanečník) samotným britským spevákom.

Nie je však úplne isté, či pochopila slová Eltona Johna, ktorý sa k nej prihovoril: “Táto pieseň je pre Irene, ktorá nie je tak úplne drobná a chudá, ale celkom fajn tanečníčka,”. Kompliment nevyšiel, zbohatlíci sa však bavili celú noc s hviezdami. Na svadbe sa napríklad zjavil aj Antonio Banderas či Mark Ronson, známy producent.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].