9. Ryan Reynolds, Aviation Gin - 39 eur

Celebritní liehovarníci: Koľko stojí fľaška alkoholického moku s nálepkou známej osobnosti?

Čo majú spoločné George Clooney, David Beckham, Ryan Reynolds a Angelina Jolieová? Teda okrem toho, že sú neuveriteľne slávni. Všetci do jedného zarábajú na vlastnej značke chľastu.

Fliaš s Clooneyho tequilou sa vlani predalo za miliardu dolárov, asi to bude jeho menom. Nech už vás to prekvapí viac alebo menej, množstvo celebrít rozvíja svoje podnikateľské aktivity v oblasti výroby liehovín. Ide o jeden z najjednoduchších spôsobov diverzifikácie celebritných zárobkov, z ktorého tečie nemalý pasívny príjem. Business Insider zostavil zoznam značiek, o ktorých ste možno nevedeli, že sú vo vlastníctve osobností, a zoradil ich podľa priemernej ceny za fľašu celebritného alkoholu - od toho najlacnejšieho po najdrahší. My sme ich ceny zaokrúhlili na eurá. Na zdravie!

13. Drew Barrymorová, Barrymore Wine - 19 až 24 eur

Americká herečka spolupracovala na Barrymorovej vínach s vinárom Kristom Katom z kalifornského vinárstva Carmel Road. „Mojou vášňou je víno,“ hovorí herečka na internetovej stránke značky. „Je toho toľko, čo môžem objaviť a skúsiť, a moje cestovanie mi pomôže urobiť to.“ Z herečkinej vínnej karty máte na výber z troch druhov, samozrejme, zastúpenie má červené, biele víno i rosé. Carmel Road sa zameriava na expresívne vína s jedinečnými osobnosťami. Osobnosťou je aj Drew Barrymorová. Jej vína sa vyznačujú sviežosťou a vraj sú ideálne na posedenie a vytváranie spomienok okolo stola s karafami naplnenými vínom.

13. Drew Barrymorová, vpravo, Barrymore Wine - 19 až 24 eur
13. Drew Barrymorová, vpravo, Barrymore Wine - 19 až 24 eur
Foto: Internet

  • Katarína Oravská

    Ako editorka/redaktorka portálu Plus7dni.sk zodpovedá za tvorbu obsahu pre webovú stránku týždenníka. Vyhľadáva a spracúva vlastné témy, pracuje s foto a video podkladmi, ako aj  s analytickými dátami. Spravuje sociálny profil Plus 7 dní.

VIDEO Plus 7 Dní