Adela (37) a Viktor (27) Vinczeovci

Celebrity žúrovali. Kto sa dogabal najviac?

Markizácka Media párty bola plná zaujímavých tvárí aj ohurujúcich outfitov

Televízna smotánka sa stretla v exkluzívnom bratislavskom podniku v centre Starého Mesta. Komerčná televízia Markíza tam organizovala Media párty, na ktorej nechýbali známi slovenskí herci, herečky či moderátori. Hoci bolo v tú noc vonku takmer pätnásť stupňov pod nulou, ani extrémne mrazy naše celebrity neodradili od horúcich outfitov. Posúďte sami.

Táňa Pauhofová (34)

Známa herečka má skrátka bezkonkurenčný štýl. Pauhofová, ktorá je jednou z hlavných hviezd nového markizáckeho seriálu Milenky, na párty prišla v zaujímavom strieborno-sivom kostýme, ktorý podčiarkla čiernym rolákom a kabelkou. Efekt by bol dokonalý, ak by tenisky vymenila za poltopánky v pánskom štýle. V každom prípade - atraktívna herečka má vkus.

Táňa Pauhofová (34)
Táňa Pauhofová (34)
Foto: Emil Vaško

Gabriela Drobová (43)

Hoci šéfka módnej televízie tvrdí, že jej najobľúbenejšou farbou je červená, my máme pocit, že by častejšie mala siahať práve po vojenskej zelenej. Omladzuje ju a táto farba aj strih šiat jej očividne lichotia.

Gabriela Drobová (43)
Gabriela Drobová (43)
Foto: Emil Vaško

Erika Judínyová (46)

Extravagantná a neprehliadnuteľná. Moderátorka markizáckej Smotánky sa preslávila nekonformným štýlom. Keďže má stále dokonalú postavu, môže si minišaty dovoliť. Na jej vyzývavý vkus si už Slovensko zvyklo.

Erika Judínyová (46)
Erika Judínyová (46)
Foto: Emil Vaško

Jasmína Alagič (28)

Vychádzajúca moderátorská hviezdička, ktorá je súčasťou módnej televízie Fashion TV a je moderátorkou ďalšieho ročníka SuperStar, sa na párty zladila so svojou šéfkou Gabikou Drobovou. Vojenská zelená atraktívnej slečne s olivovou pleťou pristane. Zbytočne pôsobia vysoké podpätky, keďže Jasmína Alagič je dosť vysoká.

Jasmína Alagič (28)
Jasmína Alagič (28)
Foto: Emil Vaško

Veronika a Daniela Nízlové (31)

Je očividné, že v poslednom čase sa tieto dvojičky viac ukazujú na rôznych párty, než by riešili vlastné spevácke vystúpenia. Nuž a k ich outfitom sa dá povedať azda iba jedno - gýč, gýč, prehnaný mejkap a ešte raz gýč.

Daniela Nízlová
Daniela Nízlová
Foto: Emil Vaško
Veronika Nízlová
Veronika Nízlová
Foto: Emil Vaško

Adela (37) a Viktor Vinczeovci (27)

Moderátorka Adela Vinczeová je známa svojím vycibreným vkusom, no tentoraz si, tuším, na vizáži príliš záležať nedala. Čiernosivé šaty pôsobia fádne. A Viktor vyzerá, akoby vypadol priamo z televíznej obrazovky - z vysielania televíznych novín. Nuž, vedia to aj lepšie.

Adela (37) a Viktor (27) Vinczeovci
Adela (37) a Viktor (27) Vinczeovci
Foto: Emil Vaško

Fico nezrušil MDŽ, Markíza zas Media párty

Vzhľadom na nedávnu tragickú smrť investigatívneho novinára Jána Kuciaka (†27) a jeho priateľky Martiny Kušnírovej (†27) by sa dalo čakať, že isté podujatia sa vo verejnom živote Slovenska presunú, prípadne úplne zrušia. No tak ako premiér Fico nezrušil bratislavské oslavy MDŽ, ani televízia Markíza neodložila svoju mediálnu párty. Keď sme sa pýtali na dôvod, z televízie nám prišla nasledujúca odpoveď: „Televízia Markíza odsudzuje ohavný čin, ktorý sa stal, a mnohými formami to dáva na vedomie celej verejnosti. Spravodajský tím pozorne sleduje celý prípad od samého začiatku. Sme v kontakte s portálom aktuality.sk a jednoznačne podporujeme nezávislú žurnalistiku. Na predmetnej akcii sme sa stretli s desiatkami novinárov vrátane mnohých zástupcov vášho vydavateľstva a okrem pracovných tém v rozhovoroch intenzívne rezonovala téma zavraždenia Jána Kuciaka s jeho priateľkou,“uviedol pre týždenník PLUS 7 DNÍ šéf marketingu a PR televízie Markíza Michal Borec.


  • Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní