Šokujúce: Takéto implantáty stoja klientku zdravie.

Chirurg Minarovjech: Takéto mega implantáty by som klientke nikdy neurobil!

V dnešnej dobe je už máločo zaujímavé, lebo sa dá takmer všetko kúpiť.

A zjavne túžba byť iná, nevídaná a demonštrovať svoje možnosti zakúpiť si neštandardnú operáciu na najbližšej klinike plastickej chirurgie využívajú niektoré dámy viac ako by bolo treba.

Prsia nevídanej veľkosti si môžete pozrieť na bizarnej stránke na Instagrame s názvom plastic_lover_. Obsah zapĺňa každý deň niekoľkými šokujúci fotografiami vylepšených žien. Závidieť by mohla aj slovenská pseudo modelka Michaela Gašparovičová alias Mia Bella, ktorá vlastní na Slovensku najväčšie silikónové prsia. Pokiaľ ste toho v živote videli málo, tu môžete krútiť hlavou dosýta.

Ničia si zdravie

Obrovské výplne v ženských prsiach či pozadiach sú naozaj zarážajúce. Preto sme sa na prevedenie takéhoto zákroku spýtali odborníka. Doktor Vlastibor Minarovjech má na prehnané operácie svoj názor a žiadnej klientke by v tomto extrémnom prípade nevyhovel: „V prvom rade treba konštatovať, že ide o vážne zdravotné poškodenie pacientky. Ak to lekár urobí koná len za peniaze a proti lekárskej etike. Ja zásadne takéto extrémy odmietam. Pacientka bude mať potiaže s chrbticou, nehovoriac o tom, že si úplne zničí prsia do budúcna. Päť rokov po zákroku bude nutné implantáty vybrať a to čo ostane je vhodné už len amputáciu. Samozrejme, že výrobcovia Vám na mieru urobia čo si zaplatíte. Všetky takéto extrémne implantáty sú tzv. custom made a dajú sa objednať. Treba na ne čakať. Aj operácií je viac, kým sa koža natiahne. Pri implantátoch štandartných veľkostí sa cena neodlišuje. “Custom made“ implantáty sú drahšie,“ objasnil.

Slovenky nie sú konzervatívne

Vo svete už nie sú nič nevídané. Na Slovensku sa s toľkými požiadavkami nestretol, no vyskytli sa: „Aj u nás sú takéto scestné požiadavky. Ja ich, ale vždy odmietam. Aj od väčších implantátov sa snažím pacientky odhovoriť. Nič nie je horšie ako keď príde pacientka a povie, kamarátka ma určitú veľkosť aj ja také chcem. Každá pacientka je individuálna a má svoje rozmery. Implantát jedného objemu vyzerá u každej inak. Implantáty do zadku sú zatiaľ ešte zriedkavé, ale už aj u nás sú tieto požiadavky.“


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].