Čo čaká Slovensko v roku 2017? Spýtali sme sa na to známej numerologičky

Čo čaká podľa Gariely Veky v roku 2017 Slovensko?

Prezradila, že v oblasti peňažného trhu prichádza priaznivý rok, za čo vďačíme dobrej polohe planéty Jupiter v horoskope štátu.

„Práve on zodpovedá aj za dobré obchodovanie so zahraničím,“ upresňuje prognózy o našej krajine na rok 2017. So susednými štátmi budeme mať naďalej priateľské vzťahy a dovolenkové pobyty si budú ľudia vyberať práve podľa týchto skutočností. „Stúpne pôrodnosť a uzatváranie vzťahov. Veľká pozornosť sa bude venovať nielen mladej generácii, jej vzdelávaniu a športovým aktivitám, ale aj starším ľuďom a ich potrebám,“ pridáva optimistické vízie.

V niektorých sférach však musíme byť v roku 2017 obzvlášť opatrní. „Urán s Marsom naznačujú nepokoje a napätie v sociálnych záležitostiach. Veľkú pozornosť by mali vedenia firiem venovať bezpečnosti pri práci, lebo hrozia úrazy a výbuchy,“ varuje Gabriela Veky. Slovensku podľa jej slov hrozia aj prírodné katastrofy a vrtkavé počasie, ktoré môže spôsobiť horšiu úrodu. Oveľa priaznivejšie znejú predpovede na adresu našich najvyšších predstaviteľov. „Vládca štátu má silnú pozíciu, predstavitelia krajiny budú budovať zdravo demokratický štát, ktorý dáva ľuďom možnosť prejaviť svoju vôľu,“ dodáva.

  • moni
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček