Dojemné stretnutie: Chlapec neveril vlastným očiam, psík sa mu vrátil po ôsmich mesiacoch!

Dlhé mesiace 11-ročný chlapec zúfalo hľadal svojho najlepšieho kamaráta – psa, ktorý sa mu stratil pred ôsmimi mesiacmi. Keď ho uvidel pred dverami domu, nemohol uveriť vlastným očiam, z ktorých mu po prvotnom šoku v sekunde vystrekli slzy šťastia. Jack sa vrátil!

Tisíce ľudí na sociálnych sieťach dojíma video opätovného stretnutia psa a jeho pána. Jack a dnes 11-ročný chlapec boli štyri roky nerozlučnou dvojkou.

Pred ôsmimi mesiacmi sa však Jack stratil. Rodina ho zúfalo hľadala, cestu domov našiel až teraz, keď sa chlapec, inak milovník zvierat – doma má tiež jaštericu, koňa a dva vtáčiky -, už vzdával nádeje. Rodinná priateľka našla psa na čerpacej stanici a Jacka doviedla domov.

Keď ho chlapec uvidel pred dverami domu, prvotné ohromenie vystriedala čistá radosť. Psa okamžite silno objal a neubránil sa slzám. Šťastné opätovné stretnutie bolo natočené v oblasti Pergamino, v argentínskej provincii Buenos Aires.

Opäť spolu. Nerozlučná dvojka.
Opäť spolu. Nerozlučná dvojka.
YouTube
  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček