Krásna aj s kilami navyše: Stephanie sa odhodlala na odvážne pózovanie.

FOTO Obézna žena nafotila odvážne fotky so snúbencom: Svetu tým dáva dôležité posolstvo

Na strednej škole sa za svoje telo hanbila. Našla si však chlapa, ktorý ju miluje takú aká je. Svoje zásnuby sa rozhodli zväčšiť na fotografiách.

Stephanie a Arryn, mladý pár z Texasu, si chceli objednať na umelecké fotenie profesionálneho fotografa. Všetci však, podľa ich vlastných slov, „uprednostňujú fotogenickejšie postavy,“. Narážali tak na fakt, že Stephanie má kilá navyše. Vraj by mohol byť výsledný efekt fotografovania dosť komický, keďže jej snúbenec váži o polovicu menej.

Krásna aj s kilami navyše: Stephanie sa odhodlala na odvážne pózovanie pred objektívom.
Krásna aj s kilami navyše: Stephanie sa odhodlala na odvážne pózovanie pred objektívom.
unilad.co.uk

Pravdou je, že zo všetkých módnych časopisov na nás civia vychudnuté „dokonalé“ modelky so žiarivým úsmevom, hustými vlasmi a konfekčnou veľkosťou len o niečo väčšou, ako majú malé deti. Za ich figúrami sa často skrývajú hodiny v telocvičniach, alebo drastické diéty, ktoré často vyústia do problémov s prijímaním potravy.

Fotografie obleteli sociálne siete.
Fotografie obleteli sociálne siete.
Internet

Éterické fotografie plné romantiky sa začali rýchlosťou svetla šíriť po sociálnych sieťach. Nesú v sebe posolstvo, že láska zachytená na obrázkoch je viditeľná bez ohľadu na to, koľko kto váži.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].