Farmár Marián: V jeho dome vraj príliš čisto nebolo.

Farmár v špine: V novej sérii reality šou ochoreli účinkujúci aj štáb

Črevné problémy a hnačky dostali nielen účinkujúci, ale aj členovia štábu novej reality šou.

Nemá nič, len štyri ovce a koňa. To má hocikto - prezradili nám v dedine, z ktorej pochádza jeden z farmárov novej reality šou Farmár hľadá ženu. Ten vraj farmárom vôbec nie je. Pre tvorcov šou však bol príťažlivý vraj tým, že patrí k vyhláseným pijanom a v jeho dome sa nedodržiava ani základná hygiena. Preto sa u niektorých členov štábu objavili črevné problémy a hnačky.

Na posmech

Dvadsaťdeväťročný Marián z obce Vaľkovňa v dotazníku pre televíziu uviedol, že má množstvo kráv a oviec, teraz je preto na posmech celej dedine. „On a farmár?“ smial sa starosta obce Rudolf Pokoš. „On nie je veľmi na ukazovanie do televízie. Nedávno mu zdochol pes, tak ho rozporcioval, mäso nejako spracoval, nacesnakoval a predal Cigánom, ktorým tvrdil, že je to z ovce. Ešte sa tým aj chválil, ako ich okabátil,“ dozvedeli sme sa od miestnych. Televízia ho pritom prezentuje ako ideálneho muža z Horehronia. „Je to vyučený stolár, ale rovnako zručný je aj v iných prácach. Vie zvárať, kuť, piecť, šiť aj variť,“ tvrdí na svojej internetovej stránke. Obyvatelia Vaľkovne na čele so starostom ho však poznajú aj v inom svetle. „V dedine nie je nikto, kto pije viac ako on a jeho otec. Matka mu zomrela, tak žijú spolu a ešte u nich býva asi desaťročné dievčatko, Mariánova neter. Býva tam, pretože jeho mama pije azda ešte viac ako on,“ dozvedáme sa šokujúce pomery o človeku, ktorý čochvíľa ovládne televíznu šou. „Viem, že mal aj nejaké problémy so zákonom, ale už neviem, o čo presne išlo,“ nakladá Mariánovi ďalej starosta.

V dedine na posmech: „On a farmár? Ale kdeže,“ dozvedeli sme sa. Foto: Tv Joj

Hnačkovali

A to nie je všetko. Mariánov dom vraj pripomína skôr skládku odpadu než ľudské obydlie. „Bol som tam párkrát, panuje tam naozaj neopísateľná špina. Počul som, že preto u neho aj zastavili nakrúcanie. Je to pravda?“ pýta sa nás starosta. Nie je to pravda. Jedna z nádejných farmárskych neviest sa priateľkám zdôverila, že v dome nosili najprv na ústach rúška zo strachu pred infekciou. Aj s kameramanmi. Skôr ako sa u neho zabývala, pokúšala sa poupratovať. Plesnivé mokré steny, hnijúce koberce a závesy či jedlom upchatá vaňa však nad neodolným ľudským organizmom vyhrali a vybrali si svoju daň. Milá farmárka aj s nie-koľkými členmi štábu vraj dostali hnačky. „Ešte aj režisérova žena to dostala,“ smeje sa zdroj našich informácií. „Áno, zavolali si k nám preto sanitku,“ potvrdili nám aj v penzióne v Heľpe, kde bol filmovací štáb ubytovaný.

Nič vážne?

Šokujúce informácie sa v televízii JOJ rozhodli niekoľko dní nekomentovať, potom nám mailom oznámili, že črevné problémy mal iba jeden člen štábu. „Bolo to v posledný deň nakrúcania v dôsledku jedla, ktoré zjedol. Nešlo o nič vážne, problémy trvali iba jeden deň,“ povedali nám. Zľahčili aj pomery na samotnej farme u Mariána. „Zoznamovacia šou Farmár hľadá ženu sa nakrúca v reálnom prostredí fariem, na ktorých farmári žijú. I keď to niekedy môže na obrazovke vyzerať hrozivo, produkcia šou sa vždy stará o zabezpečenie potrebných hygienických podmienok.“ Čo si o oficiálnom vyjadrení televízie JOJ myslia nádejné vydajachtivé farmárky Katarína a Lucia, ktoré u Mariána strávili niekoľko dní, sme sa nedozvedeli. „Rada by som sa k tomu vyjadrila, ale nemôžem, pretože by mi naparili vysokú pokutu,“ odbila nás Lucia.

Nevadí im: Nádejné farmárove nevesty dostali zo špiny, ktorá u neho panuje, hnačky, teraz s ním pijú a bozkávajú sa. Foto: PLUS 7 DNÍ

S nevestami

Zdá sa však, že dámy si k Mariánovi po počiatočných problémoch predsa len našli cestu. Nedávno sme ich zastihli v istom bratislavskom podniku, kde pri bujarej zábave zotrvali do hlbokej noci. Keďže sa farmár túlil striedavo raz k jednej, potom k druhej, bolo ťažké odhadnúť, s kým tvorí pár. Svedkovia tvrdia, že dedinčan sa v Bratislave chcel predviesť aj v počte vypitých vodiek. „Hádzal do seba jednu dvojitú za druhou a neustále pokrikoval a vypiskoval na čašníka. Ten v jednej chvíli už stratil nervy a odmietol mu naliať. Urazený teda odišiel, ale tie jeho dve nevesty ho museli podopierať. Inak by to asi nezvládol,“ dozvedáme sa od svedkov. „To je celý on,“ hodnotí situáciu starosta Vaľkovne. „Prial by som mu, aby si našiel ženu, čo by ho naučila poriadne žiť, ale - ktorá by si takého vzala?“ uzatvára pesimisticky našu debatu.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní