Záber ako z filmu: Samantha stála na rímse vyčnievajúcej zo skaly, vytvorila však dokonalú ilúziu, že visí voľne na okraji priepasti.

Foto dňa: Na okraji Grand Canyonu a na pokraji smrti

Matka mladej Američanky z Illinoisu zrejme mala čo robiť, aby sa vyhla dvom infarktom za sebou po vzhliadnutí fotografie, ktorú na sociálnu sieť umiestnila jej dcéra. Dvadsaťdvaročná Samantha Buschová je na nej zachytená, ako visí na okraji priepasti Grand Canyon s vydeseným výrazom na tvári.

Fotografia, ktorej aktérka nemusela dopadnúť dobre, sa bleskovo rozšírila medzi používateľmi na Facebooku. Mladá žena k nej neváhala pripísať: „Mama sa pred cestou do Grand Canyonu o mňa bála, tak som jej odtiaľ poslala tento pozdrav.“

Srdce až v hrdle

Pani Buschová však mohla ostať celkom pokojná. Samantha totiž po celý čas stála na rímse, ktorá zospodu lemovala skalu. Jej malý trik mal však požadovaný účinok.

„Srdce mi prestalo biť minimálne na tridsať sekúnd, keď som to zbadala,“ priznala sa mama dievčiny. Svojej dcére, ktorú medzitým začali húfne napodobňovať ďalší hráči s nervami svojich príbuzných, vraj už odpustila.


  • Plus7dni.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní