George Michael jej dal v najznámejšej vianočnej piesni svoje srdce: Ako vyzerá kučeravá modelka z klipu Last Christmas dnes?

Vlaňajšie Vianoce som ti dal svoje srde, ale hneď druhý deň si ho odhodila, spieva George Michael v známom vianočnom songu skupiny Wham! Last Christmas svojej bývalej priateľke, ktorú vo videoklipe stvárnila modelka Kathy Hillová.

Singel britského popového dua Wham!, ktoré v roku 1981 založili George Michael a Andrew Ridgeley vyšiel pred 32 rokmi a odvtedy je súčasťou našich Vianoc každý rok. Podľa The Sun sa v dobe, keď song vyšiel z neho predalo cez 1,8 milióna kópií a počas desaťročí 11-krát bodoval v UK Music Charts.

George Michael: Kariéru odštartoval s Andrewom Ridgeleym v skupine Wham. Foto: profimedia.sk

Kultovým sa stal aj hudobný videoklip. Skupinka priateľov sa vyberie na lyžiarsku dovolenku na miesto ako vystrihnuté z katalógu – drevenú chatu s kopou snehu a v pozadí s horami. George Michael spieva o tom, ako ho pred rokom pobláznilo dievča, ktoré je tiež na chate. Pri ozdobovaní stromčeku či sviatočnej večeri na seba hádžu veľavravné pohľady.

Georgovu ex si zahrala britská modelka s odzbrojujúcim úsmevom Kathy Hillová. V klipe mala tmavé kučeravé vlasy ostrihané na bob-a. Ako vyzerá a čo robí modelka po tridsiatich rokoch?

Kathy Hillová mala vo videoklipe Last Christmas tmavé kučeravé vlasy ostrihané na bob-a.
Kathy Hillová mala vo videoklipe Last Christmas tmavé kučeravé vlasy ostrihané na bob-a.
YouTube

Kathy Hillová mala vo videoklipe Last Christmas tmavé kučeravé vlasy ostrihané na bob-a. Foto: YouTube

Z brunetky je blondína, ale stále nosí kratšie vlasy s klasickými kaderami. Kathy stále pracuje v módnom priemysle a je tvárou kampaní rôznych značiek, okrem iného aj šperkov. Značka zverejnila fotky s modelkou aj na Twitteri. Spoznali by ste ju?

Lovely £29.99 hand-made #Necklace. #PRETTY#jewellery Perfect #MothersDay#mumsnet#silverhttps://t.co/bIcu87Xeo1pic.twitter.com/icbqGhzCn1

— AK Jewellery (@AKJewellerys) 27. februára 2016

#Christmas is coming...fancy getting some early #presents bought? See these beautiful amethyst #earringshttps://t.co/7OPmUbLdi3pic.twitter.com/TIA3J559cX

— AK Jewellery (@AKJewellerys) 17. októbra 2016

Beautiful, original #turquoise and topaz #gold-plated #bangle. Worn by supermodel Kathy Hill https://t.co/TGAjQblq3Jpic.twitter.com/nSrSoLStEq

— AK Jewellery (@AKJewellerys) 26. decembra 2015

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček