Horizon Go od UPC: pozerajte TV kdekoľvek!

S Horizon Go môžete sledovať viac ako 60 TV staníc cez Váš notebook, tablet alebo smartfón.

Spoločnosť UPC predstavila v týchto dňoch Horizon Go, novú TV, s ktorou môžu zákazníci spoločnosti UPC sledovať svoje obľúbené programy prostredníctvom internetového pripojenia kedykoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku, až na 3 zariadeniach súčasne, vrátane tabletu, notebooku či smartfónu.

Horizon Go umožňuje sledovať online viac než 60 TV programov, ktoré si divák môže vychutnávať nielen doma, ale pomocou WiFi, širokopásmového, 3G alebo 4G internetového pripojenia, prakticky na celom území Slovenska.

Horizon Go do konca júla zadarmo. Službu Horizon Go si teraz všetci užívatelia digitálnej káblovej televízie UPC DIGITAL môžu vyskúšať bezplatne. Stačí, ak zákazník využíva ktorýkoľvek TV balíček digitálnej televízie UPC DIGITAL, a Horizon Go získava až do 31. júla bez akýchkoľvek poplatkov.

Služba Horizon Go bude dostupná bez dodatočného poplatku aj po 31. júli pre zákazníkov digitálnych triple play služieb s TV balíčkom Digital Basic, ako aj užívateľov služby Digital Exclusive. Ostatní zákazníci digitálnych TV služieb si budú môcť od 1.8.2015 užívať Horizon Go za iba 1 € mesačne.

Ako získať Horizon Go: Po registrácii na webe UPC v sekcii MojeUPC, zákazníci digitálnych TV služieb môžu využívať službu Horizon Go na svojom PC alebo notebooku cez stránku www.horizon.tv ako i tabletoch a smartfónoch stiahnutím aplikácie Horizon Go z Google Play alebo Apple Store. Viac informácií na UPC Infolinke 02 594 22 222 alebo na www.upc.sk/horizongo/ a www.horizon.tv.


  • PR článok
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].