Julia Robertsová sa v nich postavila na roh a stretla svojho princa: Šaty kultovej prostitútky idú na internete na dračku

Minišaty zarábajú aj takmer tri dekády odkedy sa objavili v kultovom filme Pretty Woman. Fanúšičkám v šatníku, zdá sa, nesmú chýbať. Prinesú im šťastie ako prostitútke Vivian, ktorá v nich na ulici stretla svojho vyvoleného?

Relax

Kultové bielo-modré minišaty, v ktorých sa Julia Robertsová v úlohe prostitútky Vivian Wardovej postavila na roh a natrafila na biznismena Edwarda Lewisa (Richard Gere) netušiac, že pôjde o jej princa na bielom koni, sú na predaj. Dopriať si ich môže ktokoľvek, treba sa však poponáhľať. Zdá sa, že veľa žien sa chce obliecť ako Pretty Woman. Sexi šaty obopínajúce postavu idú v internetovom obchode, ktorý ich ponúka na dračku. Niektoré farby sa už minuli.

Nákupné maniačky ich musia mať

Odvážne šaty navrhnuté spoločnosťou Hunza G zoženiete v e-shope ASOS za 136 libier, čo je v prepočte asi 161 eur. Ako píše Daily Mail, šaty sú súčasťou osemdielnej kolekcie, ktorá sa začala predávať 27 rokov po uvedení americkej rozprávky Pretty Woman (1990).

Šaty podľa vzoru Pretty Woman sa predávajú ako teplé rožky aj po takmer 30. rokoch.
Šaty podľa vzoru Pretty Woman sa predávajú ako teplé rožky aj po takmer 30. rokoch.
asos.com

Minišaty obchod predával v troch variantoch – bielo-čierne, bielo-červené a bielo-modré. Prvé dva farebné prevedenia sú pritom už vypredané. Zostala len kombinácia bielej a kráľovskej modrej, čo je farba, ktorú mala vo filme na sebe aj samotná Julia Robertsová, vtedy 22-ročná ryšavka, ktorej úloha prostitútky vydláždila cestu do Hollywoodu. Za rolu bola nominovaná aj na Oscara.

Do butiku v týchto šatách?

Slávne šaty si určite pamätáte aj zo scény, keď v nich Julia Robertsová prišla do jedného šik butiku na Rodeo Drive v Beverly Hills. Predavačky sa na ňu pozerali opovržlivo a vyhnali ju. Julia nakúpila inde a vrátila sa prezlečená za dámu a predavačkám v butiku, z ktorého ju predtým vyhnali to dala poriadne vyžrať.

Je vskutku zaujímavé, že minišaty, ktorých vrchný diel je so spodným spojený len striebornou obručou a dávajú vyniknúť dokonalej postave sa predávajú aj takmer po troch dekádach od uvedenia filmu. Sú stále použiteľné a majú ich rady aj celebrity. Podobné má vo svojom šatníku mladá americká speváčka Miley Cyrus.

Relax
  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].