Kde vám pomôžu, keď vás banka odmieta?

Aj vy si potrebujete náhle požičať, ale nie ste si tak celkom istí, či vám v banke pomôžu? Alebo ste to už aj skúšali a banka vás veľmi rýchlo poslala bez pôžičky naspäť domov? Neupadajte do zúfalstva a hľadajte pomoc tam, kde vás neodmietnu.

Tak, kto vám hodí to záchranné koleso a nedovolí vám utopiť sa v oceáne dlhov, do ktorého sa vaša loď pomaly ale isto blíži? Ten správny kurz vám môže poskytnúť aj sprostredkovateľská spoločnosť Finzo.

Vaše náhle finančné problémy, do ktorých môže ľahko spadnúť každý z nás, tu vyriešite jednoducho, takmer bez dokladov a najmä rýchlo.

Podmienky? 21 rokov, internet a občiansky

Všetci sme dnes už tak nejako zvyknutí na to, že prvé, čo na nás banka vytiahne, sú požiadavky na doklady. Prineste si doklad o príjme, aby sme vedeli, že budete schopní splácať, doklad o tom, na čo sú vám peniaze a nie ste náhodou už niekde dlžníkom? Finzo však zaujíma len to, aby ste neboli zadĺžení u inej finančnej inštitúcie. Okrem toho si od vás vypýta akurát tak občiansky preukaz. Predsa len je tu jedna podmienka. Musíte mať 21 rokov.

Ďalšia nepopierateľná výhoda pôžičky od Finza je aj to, že pre jej získanie nemusíte ani vstať z postele či gauča. Vybavíte si ju len za pomoci skvelého vynálezu, akým je internet.

Požičiate si kolektívne a už do dvoch dní

U Finza nenájdete klasické bankové úvery, ale kolektívne pôžičky. Ak ste s nimi ešte nemali tú česť, tu je krátke vysvetlenie. V prípade kolektívnych pôžičiek peniaze získavate od investorov, teda reálnych ľudí, ktorí majú v záujme zúročiť svoje voľné finančné prostriedky. Vyhnete sa tak akýmkoľvek ďalším sprostredkovateľom, vďaka ktorým sa všetko iba naťahuje.

Jediným sprostredkovateľom je internetový portál. Aj vďaka tomu, že nie ste spomalení žiadnym často pomerne zdĺhavým bankovým procesom, SMS vám oznámi príchod peňazí na váš účet už do dvoch dní.

Ak stránku Finza navštevujete prvýkrát, môžete si požičať do výšky 600 eur. Ak ste ich služby už využili a ste zodpovedným dlžníkom, ktorý spláca načas, táto suma sa zvyšuje. Neskôr si tak môžete požičať až 2000 eur. Vašu spoľahlivosť a vernosť Finzo odmení aj tým, že vašu žiadosť vybaví prednostne, a teda rýchlejšie.

V prípade, ak sa aj vám náhodou stalo, že banke je celkom jedno, že vaša loď je stratená v šírom modrom oceáne dlhov a peniaze naozaj potrebujete, skúste navštíviť stránku Finzo.sk. Tam si vás radi vypočujú a rýchlo, ľahko a „internetovo" vašu finančnú tieseň vyriešia.