Kotleba s Ficom sa môžu skryť. Putin vytiahol z rukáva neslýchanú reklamu. Falošne zaspieval pred prominentným publikom!

Obklopený svetovými hudobníkmi a slávnymi ľuďmi vystúpil najsilnejší muž Ruska so známou piesňou Blueberry Hill od Louisa Armstronga. Ten sa musel v hrobe obracať po hudobných minútach utrpenia.

Vladimír Putin je známy výstrednými pokusmi o zviditeľnenie svojej osoby. Premáva sa na koni bez trička, cvičí na verejnosti, potriasa si rukou so známymi hercami a umelcami. S jeho odvážnymi pózami, ako sa snaží skoliť medveďa či preplávať desiatky kilometrov v mori vznikol aj kalendár.

Jeden z najsilnejších mužov sveta, ktorý ako by ani nestarol, však teraz vytiahol z rukáva poriadne hudobné eso. Predstúpil pred prominentné publikum, kde mu nadšene tlieskal napríklad Gérard Depardieu.

Tomu sa však nemusíme čudovať, herec emigroval do Ruska, kde mu Putin dokonca uznal občianstvo, aby zo svojho rozprávkového majetku nemusel v Amerike platiť dane. Odvtedy je národovec ako sa patrí.

Profimedia

Verný priaznivec. Známy herec Gerárd Depardieu sa presťahoval do Ruska, aby nemusel platiť dane zo svojho majetku. Foto: Archív

Svojmu prezidentovi počas vystúpenia drukoval v stoji v neskonalom nadšení. Putin predviedol najprv hru na piano, ktorá sa výrazne podobá na výkon prváčka, ktorý za nástrojom sedí tak tretíkrát v živote. To však celebrity neodradilo. Ktovie, ako sa cítili hudobníci, ktorí Putinovi robili krovie. Sprevádzali ho aj pri slávnej piesni od americkej legendy Louisa Armstronga. Prezident Ruska predviedol popevky, ktorým sa ťažko dá povedať spev.

Vystúpenie počas galavečera nenechalo bez odozvy internet, začali sa šíriť rôzne kompiláty Putinovho spevu.

Šikovný technik si z Putina vystrelil až tak, že spracoval video, kde prezident spieva známu pieseň od kultových Radiohead s názvom Creep. To v preklade znamená „Podivín, čudák,“. Na čo týmto vtipom narážal je snáď každému jasné.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček