Kráska z väznice: Drogová dílerka vyhrala súťaž miss, v cele strávi ešte 11 rokov

Irina žiari šťastím. Prekonala kolegyne z kriminálneho fachu – ďalšie dílerky drog, ale aj zlodejky, teda aspoň v kráse. Porota rozhodla, že bruneta je najkrajšou väzenkyňou. Korunku na hlave si bude môcť naplno vychutnať o 11 rokov, po odpykaní trestu.

Dlhé chvíle vo väzení sa dajú krátiť všelijako. Napríklad aj prípravou na súťaž miss - väznice, samozrejme. Tú tohtoročnú vyhrala v Rusku Irina Ayupová (36). Či to dílerke drog pomôže k náprave, nevedno, každopádne, možno sa aj na ňu usmeje šťastie tak ako na Američana Jeremyho Meeksa (33). Mladému fešákovi policajná fotografia odštartovala kariéru modela, z cely sa vybral rovno na prehliadkové móla.

Irina si však najskôr musí odpykať ešte 11 rokov z 13-ročného trestu vo väzení za obchodovanie s drogami. Slobodu opäť okúsi v roku 2028, píše Mirror.

Korunka, ruža a kozmetika

Korunovaná kráľovná tretieho ročníka Miss jar – každoročnej súťaže krásy, ktorá sa koná v ženskej trestaneckej kolónii číslo 7 v Rusku -, získala okrem korunky aj 101 ruží a kozmetiku. Porotcov bruneta očarila v štyroch kolách súťaže aj vlastnoručne vyrobeným kostýmom na tému Rok ekológie, ktorý v Rusku aktuálne slávia.

Irina bojovala o korunku krásy s ďalšími ôsmimi dílerkami drog a zlodejkami. Súťažiace museli na móle zatancovať či napodobniť ruské celebrity. Na pokojný priebeh súťaže dozerali policajné stráže. Súťažiace pritom nastajloval profesionálny tým kaderníkov a vizážistov. Príprava trvala dva mesiace.

Čítajte viac

EMMA

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček