Naše prominentky sa takto vychystali na luxusnú párty.

MÓDNA POLÍCIA Ktorá z dám komornú oslavu v päťhviezdičkovom hoteli podcenila a ktorá prestrelila?

Bol to večierok na úrovni. V luxusnom hoteli na nábreží Dunaja sa oslavovalo prvé výročie.

Pozvaných bolo iba šesťdesiat hostí a prezidentský apartmán na desiatom poschodí sa premenil na miesto splnených prianí. Vynikajúce pokrmy, neustále tečúce šampanské a nočný výhľad na celú Bratislavu zaručil prominentným dámam výnimočný večer.

Zvládli sa naše prominentky naštylizovať tak, aby do priestorov apartmánu, kde sa len cena jednej komody pohybuje na úrovni dvanásť tisíc eur, zapadli?

Soňa Müllerová (54)

Foto: Matej Jankovič

Moderátorka je čerstvo zaľúbená a láska jej pristane. Svieži vzhľad a úsmev na tvári ju neopúštal počas celého večera. Moderátorka málokedy sklamala a už roky vidieť, že módu má v malíčku. Červeno - čierna kombinácia nemusí byť vždy stávka na istotu a môže aj sklamať. No v tomto prevedení oku lahodí. Strieborný šperk postavu predlžuje, zužuje, aj keď to moderátorka nepotrebuje a čiernu farbu topu zjemnil. Vysoké topánky sú k takémuto tipu nohavíc nutnosťou. V balerínach by vyzerala v širokých nohaviciach ako uzemnený strašiak do maku, a to skúsená Müllerová vie.

Katarína Saganová (28)

Foto: Matej Jankovič

Manželka nášho najúspešnejšieho cyklistu, Katarína Saganová (28), zvolila luxusné koktejlové šaty. Zelená farba jej pristane. Nie sme si istí detailom v podobe šperku na páse. Z jemnej Kataríny Saganovej (28) robia tieto šaty postaršiu rakúsku aristokratku a zbytočne jej pridávajú roky. Lesklé lodičky pôsobia mierne rušivo, matná by sa uživila viac. Lesk na páse, lesk na nohách je to trochu na zamyslenie. Desať bodov ale jednoznačne získava voľba rúžu. S farbou šiat príjemne hrá. Mimochodom, špekulovalo sa, či Katarína nie je tehotná, keďže sa manžel nežne dotkol jej brucha, Saganovci to však nepotvrdili.

Evita Urbaníková (40)

Foto: Matej Jankovič

Spisovateľka je v radostnom očakávaní a pokročilé štádium tehotenstva je na nej badať. Určite sa nastávajúca mamička chcela počas večera cítiť pohodlne preto siahla po voľných šatách z bavlny. Trochu luxusu nahnala kabelka na retiazkovom ramienku, ináč by takto odetá kľudne mohla vybehnúť aj na koleno do pivárne. Nízke topánky sú aktuálny hit, ale na prestížnu VIP udalosť sú trochu málo. Nepomôže tomu ani metalické špička. A drobnej Evite robia zbytočne veľkú nohu.

Adriana Kmotríková (46)

Foto: Matej Jankovič

Moderátorka sa cíti stále lepšie a lepšie a my jej to prajeme! Na oslave sa ukázala neskôr pretože dorazila hneď po pracovných povinnostiach. Po odvysielaní televíznych novín sa rýchlo prezliekla bežala sa na párty zvítať s niekoľkými známymi. Prezradila, že bola hotová za päť minút a nijako zvláštne sa nepripravovala. Vlasy a make-up mala hotové z televíznej maskérne čo jej ubralo veľa času. Jednoduchým outfitom nič nepokazila. Luxusná kabelka Gucci za vyše dvetisíc eur je momentálne veľmi obľúbená a pýšia sa ňou viaceré naše prominentky. Blondínke nenásilne oživila čierny outfit.

Táňa Pauhofová (33)

Foto: Profimedia

Herečka to veľmi nesilila no aj tak vyzerala étericky. Darmo, ryšavá herečka má šmrnc. Khaki farba jej bledej pleti a červeným vlasom neskutočné sedí. Jemný volán v dekolte je tak akurát. Masívne topánky sú veľkým plusom. Dávajú najavo, že sa herečka nebojí experimentovať a neunudila nás „iba“ čiernymi lodičkami.

Foto: Matej Jankovič

Kabelka Chanel vo verzii mini za dvetisíc eur celý outfit podčiarkla.

Helena Hupková (42)

Foto: Profimedia.sk

Podnikateľka sa aktuálne vrátila k svojmu dievčenskému menu Tomková. Brunetka stála niekoľko rokov po boku nášho bývalého ministra kultúry Daniela Krajciera, s ktorým má sedemročného syna Danielka. Čierne koktejlové šaty oživila krásnym kabátikom so skvelým strihom. Trojšťvrťové rukávy pôsobia sviežo. Čierne lodičky s mašličkou z talianskeho módneho domu Dolce and Gabbana s oblou špičkou pôsobia dievčensky. Štýlové budú ešte určite dlhú dobu. Červená kabelka celý outfit príjemne rozbila a vôbec nevadí, že je “crossbody“.

Anketa

Ktorý outfit sa vám páči najviac?

Soňa Mülllerová 20% Katarína Saganová 33% Evita Urbaníková 1% Adriana Kmotríková 34% Táňa Pauhofová 8% Helena Hupková-Tomková 4%Celkový počet hlasujúcich: 799