Milujte sa v oblakoch! Aerolinky zavádzajú špeciálne lety pre páry

Sex vo výšinách už nemusí byť len filmový zážitok. V Amerike zavádzajú lety, ktoré údajne pomohli niekoľkým manželstvám. Služby objednávajú najmä ženy.

Privátny let pre dvojicu stojí v prepočte od 400 do 900 eur. Službu zatiaľ zaviedli len dve spoločnosti, ako prvá sa k tomuto kroku odhodlala firma, ktorá lieta zo Cincinnati zo štátu Ohio.

Aj trojice

Malé jednomotorové lietadlo Piper Cherokee 6 má kabínu vybavenú rozťahovacími sedadlami a vankúšmi. Ako píše server Quartz, za 475 dolárov môže milenecký pár v príjemnom prostredí vo výške 1,6 km upustiť uzdu svojej sexuálnej fantázie. Pochopiteľne, najvyťaženejší týždeň v roku je ten valentínsky. Šéf spoločnosti David McDonald vraví, že okrem manželských párov a dlhoročných partnerov si službu objednávajú aj rôzne náboženské skupiny, ktoré v tomto prostredí poskytujú svojim stúpencom partnerskú terapiu.

Niekoľko letov dokonca využili aj trojice, avšak to je maximum, ak ide pasažierom o užitie si mileneckých chvíľ. Viac by sa ich tam totiž nezmestilo. Kde inde ako v Las Vegas sídli ďalšia spoločnosť, ktorá lety tohto druhu ponúka zákazníkom. Love Cloud si účtuje 800 dolárov za polhodinový let.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček