Takto to v praxi vyzerá: Dedička impéria Paris Hiltonová si už jednu zadovážila.

Moderátor o antipaparaco šatke: Naše celebrity si z nej môžu spraviť hojdačku. Kto by už len ich paparacoval?

Nová šatka má chrániť celebrity pred nežiaducimi fotkami. Kúpili by si ju aj tie naše?

Šatka isha je novým hitom na trhu a medzi hviezdami šoubiznisu sa rýchlo stala populárnou. Tento kus látky zaručuje, že paparacovská fotka bude nepoužiteľná, a tak známe tváre môžu v pokoji tráviť voľné dni bez toho, aby sa ráno našli v časopisoch nenalíčené a strapaté.

Povedzme si na rovinu, nie každý má vždy perfektný deň.

Výmyselník

Šatka je vyrobená z reflexného materiálu, ktorý vie pracovať s bleskom fotoaparátu. Pri takomto fotení ostane všetko v tme, okrem šatky. Tá pohltí svetlo. Stvoriteľ šatky Saif Siddiqui zistil už pred šiestimi rokmi, že časť jeho fotografií zničilo svetlo z odrazky na bicykli. Premýšľal, ako by sa tento úkaz dal využiť.

Vynálezca: Jeho produkt má druhým zničiť záber, no sám sa rád fotí. Foto: Instagram

Zaumienil si vymyslieť produkt, ktorý bude chrániť celebrity a ich súkromie. Ak nebudú chcieť byť na fotkách, uviažu si okolo krku špeciálnu šatku. S odborníkmi pracoval na finálnom produkte päť rokov. Aj cena výrobku hovorí, že nejde o záležitosť pre bežného človeka. Na trhu je viac druhov šatiek.

Pohybujú sa od dvestopäťdesiat do štyristo eur.

Čítajte viac:

VIDEO Aj ty buď ako panda! Vizážisti si z nánosov mejkapu robia žarty

Svetoví nie sú slovenskí

„Ľudia niekedy nechcú byť videní. Dávam im možnosť opäť získať súkromie,“ vraví Saif Siddiqui. Antipaparacovské šatky už nosí napríklad herečka Cameron Diazová, modelka Winnie Harlowová, dedička impéria Paris Hiltonová či spevák Nick Jonas. Je však otázne, či by klientelu našiel aj na malom Slovensku, kde celebrity chcú byť skôr videné ako zatajované.

„Keď naše celebrity prejdú cez hranicu, môžu si zo šatky spraviť hojdačku. Kto by ich už paparacoval? Asi nie som vhodný typ, aby som sa k tomuto vyjadroval,“ zhodnotil novinku moderátor Michal Sabo. Fanúšikov by si našiel produkt skôr medzi našimi politikmi.


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].