Silvester v Pertržalke

Na Silvestra v bratislavskej Petržalke vybuchovali bomby

Tak, a Silvester máme za sebou. A ako každý rok, aj tento sme ten bratislavský odpálili do večných lovísk. Odchádzal s treskotom, výbuchmi a rachotom, hoci je to podľa všeobecne záväzného nariadenia o pyrotechnike, ktoré schválili bratislavskí mestskí poslanci, zakázané. Ale poslancov očividne neberieme príliš vážne.

Žiadne svetlice, žiadne petardy ani nič, čo by spôsobovalo hluk. Ešte inak- žiadna zábavná pyrotechnika. Okrem prskaviek.

Silvester v Petržalke
Silvester v Petržalke
Foto: Viktor Malý

A ako vyzerala realita na najväčšom bratislavskom sídlisku - v Petržalke? Trochu pokojnejšie ako po minulé roky, ale okolo polnoci aj tak "vybuchla". Aj SUPER BOMBY. Nakoniec, dá sa to vidieť nielen na našich fotografiách, ale aj na videu.

Silvester v Petržalke
Silvester v Petržalke
Foto: Viktor Malý

Nič sa nezmenilo aj na novoročnom ráne. Naozaj ako po žúre. Všade bordel, škatule zo zábavnej pyrotechniky a zvyšky pušného prachu. Našťastie, od najbližšieho Silvestra nás delí pokojných 363 dní.


  • bub
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní