Najväčší neverníci v roku 2016 podľa znamení? Pozrite sa, čo ukázal prieskum

Zoznamka pre ženatých, vydaté a zadaných, ktorí chcú zahnúť partnerovi, prišla so zaujímavým výsledkom.

Počas roku 2016 svojho dlhodobého partnera nepodvádzali najviac ľudia narodení v ohnivých znameniach, ale práve naopak. Čo sa teda spoločnosti Victoria Milan, celosvetovej sociálnej sieti pre diskrétne mimomanželské aférky, z profilov svojich 5,8 milióna aktívnych členov po celom svete podarilo zistiť?

Pozor na vodné znamenia

Nuž, prvú priečku cudzoložníkov s 11,6 percentami obsadili vodnári. Sú známi svojou nepredvídateľnosťou a túžbou po nezávislosti a dobrodružstve.

Druhým znamením v poradí, ktoré sa najľahšie oddá milostným záletom, sú ľudia narodení v znamení rýb. Tvoria až 11,5 percent neverníkov z užívateľov zoznamky. Je pre nich typické tajnostkárstvo ako aj to, že sa ľahko dajú nahovoriť na zlé chodníčky. Na treťom mieste - s 11 percentami - sa umiestnili vášniví, impulzívni a bojovní barani.

„Údaje sú konzistentné na celom svete a ukazujú, ktoré znamenia sú živočíšnejšie, sexuálnejšie a dobrodružnejšie, a potrebujú to dostať zo seba von a objaviť svoje skutočné potreby,“ uviedol Sigurd Vedal, zakladateľ Victoria Milan.

Tri najvernejšie

Oveľa pokojnejšie môžu spávať partneri duchaplných, idealistických, ale aj temperamentných strelcov – sú podľa výsledkov analýzy Victoria Milan najvernejšími partnermi počas dlhodobých vzťahov. „Žihadlo škorpióna je mýtus - škorpióni skončili totiž na 2. mieste v partnerskej vernosti,“ píše sa v správe celosvetovej zoznamky. Sú druhí v poradí, ktorí by sa nezúčastnili on-line flirtovania ani ničoho podobného. Diplomatické, tolerantné a šarmantné váhy s 7,9 percentami sú v poradí tretím najvernejším znamením zverokruhu.

Na spomínané výsledky sa však netreba priveľmi spoliehať – mnohým možno veľa nehovorí on-line flirtovanie, zato na živo si ho vychutnajú do sýtosti.

  • moni
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček