Najznámejšia seriálová mama žiari šťastím: Toto je vysnívaný chlap Lorelai Gilmorovej

Láska kvitne v každom veku. Až po štyridsiatke našla svoju osudovú polovičku najznámejšia seriálová mama Lauren Graham (49).

Žiari šťastím. Bezdetná herečka, ktorá nemala šťastie na chlapov ani v americkom seriáli, ktorý ju preslávil, ani v súkromí. Prešla niekoľkými rozchodmi, nebola ani raz vydatá.

Najkrajší vzťah na svete mala Lorelai so svojou dcérou Rory.
Najkrajší vzťah na svete mala Lorelai so svojou dcérou Rory.
Archív

Herečku preslávil známy seriál Ženy z rodu Gilmorovcov. Foto: Archív

„Prišlo to akosi samo, v našom veku hľadáme miesto, na ktorom nám bude dobre a prácu, v ktorej sa dobre cítime. A potom zrazu príde láska, ktorú sme nečakali,“ vyjadrila sa pre magazín People.

Spoločné bývanie

Graham sa o svojom novom vzťahu s kolegom hercom rozhovorila. „Tajomstvo dobrého vzťahu podľa mňa tkvie v komunikácii. S Petrom sa rozprávam veľmi rada a o všetkom. Dokáže ma rozosmiať, je veľmi vtipný,“ hovorí na margo svojho partnera Petera Krausa (51). Už sa dokonca presťahovali do spoločného domu v Los Angels. Spoločné chvíle sú pre nich veľmi vzácne. Najviac sa teší na čas strávený večer po práci, kedy si obaja rozprávajú o zážitkoch z dňa aj z práce.

Herečka zároveň priznala, že nikdy nemyslela na to, že skončí s typickým hollywoodskym idolom. Napokon sa to však stalo a spolužitie s novým partnerom si seriálová mama Rory Gilmorovej nevie vynachváliť.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček