Urbana si všimol DailyMail.

Nechcený striptíz preslávil Slovensko: O maratóncovi s roztrhnutými trenkami píše už aj Daily Mail!

„What a balls up!“ dáva svetu na známosť britský DailyMail úsmevný zážitok z nedeľného Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach. Zdá sa, že hlavnou hviezdou 94. ročníka sa v niektorých ohľadoch nestal víťaz Keňan Reuben Kerio, ale Jozef Urban, ktorému z trenírok počas behu vyskočil penis.

Bežcovi Jozefovi Urbanovi (31) nepriala šťastena a jeho penis videli nie len zúčastnení na veľkoplošných obrazovkách a tisíce Slovákov v priamom prenose, ale vďaka pozornosti svetových médií i státisíce čitateľov britského denníka Daily Mail.

O Urbanovom penise píše už aj DailyMail.
O Urbanovom penise píše už aj DailyMail.
Foto: DailyMail.co.uk

Takmer polmilióna videní má video z košického Maratónu slobody na stránke youtube.com. Jeden z najčítanejších britských portálov udalosť zaregistroval, a o incidente napísal vskutku pútavý článok. „Tretia noha maratónskeho bežca mu pri preteku pomohla vyhrať. ... penis Jozefa Urbana zachytili kamery, zobrazil sa na obrovskej obrazovke v momente, keď vykukol bežcovi z trenírok,“prináša DailyMail svojim čitateľom podrobný popis situácie. Vtipne poukazuje na to, že bežec si príchod do cieľa užil, oslávil ho aj pozdravom „high five“.

Urban dobehol do cieľa s druhým najlepším slovenským časom.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní