Ilustračné

Nedovoľte, aby vaši rodičia naleteli podvodníkom na internete!

Digitálna doba dnes prináša rôzne nástrahy a tými najzraniteľnejšími sú najmä seniori.

Chcú držať krok s dobou, no často sú náchylní naletieť rôznym internetovým podvodníkom. A práve proti tomu sa rozhodol bojovať portál Centrum.sk, ktorý prináša unikátnu možnosť formou rodičovskej kontroly, avšak v opačnom garde, ako je bežné.

Bezplatná e-mailová schránka na Centrum.sk prináša benefit, kde práve deti môžu ochrániť svojich rodičov pred neželanými útokmi od podvodníkov. Digitálnu poštu dnes už využíva aj množstvo starších ľudí, či dokonca dôchodcov, ktorí niekedy nie sú schopní rozlíšiť, či e-mail v ich poštovej schránke nie je podvodom. Rodičovský zámok funguje na princípe viditeľnosti prijímaných i odosielaných e-mailov zo schránky rodičov. „Hlavnou myšlienkou tejto služby je ochrana rodičov a ich bezpečnosť na internete, k čomu, veríme, môže dopomôcť aj rodičovský zámok ako jedna z našich dôležitých služieb, ktorá je súčasťoufreemailu centrum.sk, povedal marketingový riaditeľ News and Media Holding Jindřich Staněk.

Viac o tejto službe sa dozviete TU


  • PR článok
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní