Emma Watson (27)

Prominentný rozchod! Mladá herečka dala zbohom dlhoročnému frajerovi

Svojho času ju spájali aj s princom Harrym. Ona sa však rozhodla pre človeka, ktorí nemá s červeným kobercom a perlami nič spoločné. Dvojročnému romániku však odzvonilo.

Emma Watson, ktorú preslávil nesmrteľný príbeh o Harry Potterovi, si spomedzi známych a slávnych chlapov vybrala nenápadného developera, ktorý sa venuje vývoju aplikácií.

Emma Watson (27) sa snaží žiť "normálny" život. Vzdelanie je pre ňu nesmierne dôležité.
Emma Watson (27) sa snaží žiť "normálny" život. Vzdelanie je pre ňu nesmierne dôležité.
Foto: instagram.com/emmawatsonpost

Spojilo ich štúdium biológie na rovnakej univerzite. William Knight je od herečky o desať rokov starší, to však nebránilo tomu, aby sa stretávali dva roky a, podľa vlastných slov, prežívali úplne normálny vzťah bez prítomnosti kamier a fotoaparátov.

Súkromie si stráži

Watson je totiž extrémne tajnostkárska, čo sa týka súkromia. Podľa britského bulváru sa s partnerom rozišli už pred niekoľkými mesiacmi, poslednýkrát ich spolu videli na romantickej večeri v New Yorku v máji tohto roka.

Rozpadol sa jej vzťah: Známa herečka je opäť sama
Rozpadol sa jej vzťah: Známa herečka je opäť sama
Foto: Gettyimages

Emma nezdieľa fotografie zo súkromia, dokonca si dáva pozor na to, aby fanúšikovia neuverejňovali spoločné fotografie. „Nedávam novinárom návod, ako ma sledovať. Neuverejňujem fotky, na ktorých vidno, čo mám oblečené, alebo kde sa nachádzam. Ak by som to robila, nemohla by som viniť nikoho za to, že ma prenasleduje, keďže by som mu sama dala na to návod. Musím byť striktná, ak chcem žiť svoj život aj mimo kamier a v pokoji. Nehovorím o svojom priateľovi pred kamerami, pretože chcem zachovať aj jeho súkromie,“vyjadrila sa Emma pre časopis Vanity Fair.


  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní