Rezidencia mafiánskeho bossa premenená na hotel: Za luxus si zacvakáte!

Zaujímalo vás niekedy, ako vyzerali rezidencie jedného z najobávanejších mafiánov všetkých čias, Pabla Escobara? Jeden z jeho domov prerobili na hotel, novi v ňom ponúkajú za nezávratné sumy!

Po smrti mafiána, v roku 1993, zhabala kolumbijská vláda všetok majetok, ktorý boss nadobudol drogovou činnosťou. Samozrejme, že mala niekoľko stoviek lukratívnych finančných ponúk so záujmom o kúpu majetkov.

From paradise with #HeavenOnEarth #WeekendVibes #CasaMalcaMagic #CasaMalca #Tulum

Príspevok, ktorý zdieľa Casa Malca Tulum (@casamalca),

Všetky však odmietla. Po dlhých rokoch Lio Malca, díler umenia z New Yorku, zistil, že časť z majetkov bol predaný pôvodnému majiteľovi.

Room 19 ⠀ #casamalca #casamalcamagic @kennyscharf ⠀ ⠀

Príspevok, ktorý zdieľa Casa Malca Tulum (@casamalca),

Využil šancu a prehovoril majiteľa, aby mu obrovský dom predal. Bývalú kolumbijskú rezidenciu, kde si Pablo Escobar užíval voľný čas so svojou rodinou, prerobili na hotelovú rezidenciu s 35 izbami určenými návštevníkom na prespatie.

Noc v rezorte, kde si môžete dopriať drinky pri bazéne, oddýchnuť v hojdacích sieťach, vyskúšať delikátnu kuchyňu, stojí najmenej 380 libier. Všade po stenách sú vyvesené obrazy a na nádvorí mramorové sochy. V časoch svojej najväčšej slávy zarábal Escobar 420 miliónov dolárov týždenne. Nečudo, že si mohol dovoliť vystavať takéto komplexy.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].