Letná dovolenka len za 1 sms!

S PLUS 7 DNÍ KAŹDÝ TÝŽDEŇ INÁ LUXUSNÁ DOVOLENKA PRE 2 OSOBY! Letná dovolenka len za 1 sms!

S týždenníkom PLUS 7 DNÍ máte najbližších 5 týždňov šancu vyhrať letnú dovolenku a spraviť si radosť pobytom pre 2 osoby v luxusných hoteloch na krásnych plážach!

Tento týždeň hráme o pobyt:

Španielsko - MALORKA

Hotel CASTELL ROYAL*****, all inclusive, letecky

V termíne od 30.8. do 6.9.2017

Stačí poslať do utorka 6.6.2017 na číslo 7010 sms v tvare

PLS (medzera) MALORKA (medzera) kontaktne udaje

Výhercovia budú priebežne kontaktovaní telefonicky a uverejnení v týždenníku PLUS 7 DNÍ č. 24, ktoré bude v predaji od 14.6.2017.

Cena spätnej SMS je maximálne 1€ s DPH. Služba je dostupná pre klientov Slovak Telekom, a.s. Orange Slovensko, a.s., O2 Slovakia, s.r.o. a SWAN mobile, a.s. (4-ka). Technicky ju zabezpečuje Mediatex, s. r. o.

Všetky výhry v tejto súťaži podliehajú zdaneniu podľa platných predpisov SR. Účasťou v súťaži účastník udeľuje výslovný súhlas s tým, že organizátor súťaže je oprávnený použiť bezplatne jeho meno, podobu a ďalšie zložky osobnostných práv na marketingové účely vydavateľstva News and Media Holding, a. s., alebo poskytnúť ich spoluorganizátorovi bez nároku na finančnú odmenu. Podrobné pravidlá súťaže nájdete tu.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].