Užite si zábavu v Tatrách so skipasom z týždenníka Plus 7 DNÍ!

S naším kupónom budete lyžovať vo Vysokých Tatrách výhodne a navyše s e-skipasom

Patríte k nadšencom lyžovania či k tým, ktorí uprednostňujú len relax v zasnežených horách? Moderné strediská vo Vysokých Tatrách vstupujú do zimy s revolučnými novinkami.

Vyznávačov svahov v Tatranskej Lomnici poteší nová 15-miestna lanovka a zjazdovky pre náročnejších lyžiarov a rodiny s deťmi na Štrbskom Plese. Na skipas už nebudete stáť v rade, ale hneď z auta vykročíte na svah.

Aby bola rozprávka dokonalá, na Hrebienku, budete môcť už od decembra obdivovať ľadovú baziliku. Postavia ju ako predzvesť festivalu ľadových sôch, ktorým Tatry ožijú vo februári.

K lyžiarskym vrcholom po novom

Tatranská Lomnica, podľa mnohých lyžiarov druhé najlepšie lyžiarske stredisko na Slovensku, zmodernizuje v zimnej sezóne 2013/2014 nielen svoje zjazdovky, ale najmä lanovku v úseku Štart - Skalnaté pleso.

V polovici decembra sa lyžiari vyvezú za vysokohorskými zážitkami novou 15-miestnou lanovkou. Bude bezpečnejšia ako pôvodná 4-miestna kabínková lanovka, a zvýši hodinovú kapacitu v samotnom stredisku z 900 na 2 400 osôb.

Lyžovačku si môžete spestriť vynikajúcim jedlom v reštauráciách či obľúbenými nápojmi v apres-ski baroch. Ak túžite po romantickom nočnom výlete, Tatranská večera zážitkov je tipom práve pre vás, ku gurmánskym špecialitám vás vyvezie unikátny Tatrak. S tatranským skipasom si môžete užiť i tropické teplo v akvaparku Tatralandia, vzdialeného od Vysokých Tatier len 40 minút autom.

Stredisko Tatranská Lomnica odštartuje zimnú sezónu ďalšou veľkou novinkou - červenou zjazdovkou s názvom Esíčka a s novou modrou zjazdovkou s názvom Buková hora Západ. Zjazdovky so zasnežovaním garantujú snehové podmienky až päť mesiacov v roku.

Túto zimu budú lyžiari v Tatranskej Lomnici jazdiť na 12 kilometroch zjazdových tratí vrátane najdlhšej a najstrmšej čiernej zjazdovky v Lomnickom sedle. Stredisko je na zimnú sezónu dobre pripravené, lyžiari tu nájdu športové obchody, požičovňu a servis lyží aj lyžiarsku škôlku Maxiland. Zábavu na svahu zabezpečí najväčší aprés-ski bar.

Rodinné stredisko s novinkami

Pre rodiny s deťmi je na zimu pripravené aj lyžiarske stredisko Štrbské Pleso. Menej zdatní lyžiari ocenia novú dvojkilometrovú modrú zjazdovku s názvom Turistická, ďalej je k dispozícii 9 kilometrov zjazdoviek, servis lyží, požičovňa lyžiarskeho výstroja Tatry Motion a dva trendové obchody.

Zábavu podčiarknu známe atrakcie pre nelyžiarov - funtools. O program je vždy postarané so skifoxom, snowbikom a snowscootom.

Online skipas bez čakania

Svoj osobný skipas si už odteraz môžete kúpiť online a zaplatíte zaň dokonca menej ako minulý rok. Postačí sa jednoducho zaregistrovať do programu Gopass na www.gopass.sk a získať čipovú kartu, s ktorou môžete ísť rovno na svah.

Čím viac dní odlyžujete v strediskách vo Vysokých Tatrách, tým nižšiu cenu za svoj skipass zaplatíte nasledujúci deň. V e-shope si okrem online skipasu výhodne kúpite a užijete za nazbierané body lekcie v lyžiarskej škole, produkty z lyžiarskej požičovne, pobytové balíky v horských strediskách Vysoké Tatry a Jasná Nízke Tatry či vstupenky do akvaparku Tatralandia.

Zimná sezóna

V Tatrách sa začína 29. novembra. Tatranské Vianoce odštartujú kultúrnu TOP sezónu koncertami rôznych žánrov. Návštevníci zažijú majstrovstvá v stavaní ľadových sôch, festival Snežné psy pre deti či SNOWBOARD FEST pre Freestyle komunitu. Viac informácií nájdete na www.vt.sk.

Vo Vysokých Tatrách nájdete:

2 lyžiarske strediská, Štrbské Pleso a Tatranská Lomnica

24 km zjazdoviek

20 vlekov a lanoviek, najmodernejšia je 15-miestna gondola

29 zjazdoviek

GOPASS e-shop

11 športových obchodov

4 požičovne lyží s lyžiarskou školou a so servisom

Do Vysokých Tatier Skipass v e-shope GoPass

Kupón, ktorý ste našli pribalený k aktuálnemu vydaniu týždenníka PLUS 7 DNÍ, si môžete zaregistrovať na stránke www.gopass.sk/plus7 a nakupovať v e-shope GoPass 1-dňové skipassy za akciovú cenu 9 eur.

UPOZORNENIE: Aby ste mohli začať nakupovať v e-shope, potrebujete najskôr získať kartu GoPass. Kupóny už nie je možné vymeniť za skipas v pokladnici v stredisku!

Čo je karta GoPass

Karta GoPass je váš osobný skipass, ktorý si nabijete v e-shope a môžete ísť priamo na svah. Nestojíte v rade na lístky, ale s vašou GoPass kartou idete rovno k turniketu.

Nižšie ceny na skipassy, vstupy do Tatralandie, ubytovanie a na ďalšie služby v e-shope.

Zľavy a veľa výhod vo vybraných požičovniach, reštauráciách a baroch.

Pohodlné nakupovanie cez e-shop. Za každé euro zbierate body, ktoré premeníte na konkrétne odmeny.

Skôr než sa vyberiete lyžovať do Jasnej

Zaregistrujte si kupón na stránke www.gopass.sk/plus7 najneskôr do 21. 12. 2013.

Registráciou získavate čipovú kartu GoPass, ktorá je vaším osobným skipassom. Po dokončení registrácie vám kartu zašleme poštou domov.

Kartu vám doručia približne do 14 pracovných dní, preto vám odporúčame registrovať sa čo najskôr!

Ak vám karta nestihne prísť ešte pred návštevou strediska, nemusíte sa obávať. Stačí, ak si vytlačíte potvrdenie o nákupe, ktoré vám zašleme e-mailom.

Manipulačný poplatok za kartu GoPass je 2 eurá. Na vašu kartu GoPass následne nakupujete zľavnené skipassy, vstupy do Tatralandie a ďalšie služby v e-shope.

Na aké produkty platí kupón z týždenníka PLUS 7 DNÍ

3 ks jednodňových skipassov do Tatran-skej Lomnice v termíne do 21. 12. 2013, cena 9 eur/celodenný skipass.

3 vstupy do Tatralandie Tropical Packet v termíne 1. 11. - 21. 12. 2013. Cena 9 eur/ celodenný vstup.

3 ks jednodňových skipassov na Štrbské Pleso v termíne od 30. 3. 2014 do konca lyžiarskej sezóny. Cena 9 eur/celodenný skipass.

3 vstupy do Tatralandie Tropical Packet v termíne 17. 3. - 17. 4. 2014. Cena 9 eur/celodenný vstup.

Zaregistrujte sa už do 30. 11. 2013 a môžete navyše využiť akciový pobyt v Grandhoteli Praha a servis lyží - Tatrymotion.


  • pluska.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní