Sajfa si vyskúšal svoje premiéru v dabingu.

Sci-fi Luca Bessona plná hviezd: A nebude v ňom chýbať ani Sajfa (38)!

Na filmové plátna konečne prichádza dlho očakávaná sci-fi novinka od fenomenálneho francúzskeho režiséra Luca Bessona – Valerian a mesto tisícich planét.

Americkú predpremiéru si už snímka užila, slovenská ju ešte len čaká a to dnes večer v bratislavskom Auparku.

Keďže predpremiéra bude už so slovenským dabingom, nebudú na nej chýbať ani hviezdy našej verzie - Juraj Hrčka, Táňa Pauhofová, Milo Kráľ, Tina, ktorá prepožičala hlas sexy Rihanne a známy moderátor Matej Cifra alias Sajfa, pre ktorého je táto snímka dabingovou premiérou.

„Videl som Magickú hlbočinu a veľmi to na mňa zapôsobilo, vtedy som sa chcel stať hĺbkovým potápačom.“
Matej Sajfa Cifra

Sajfa Bessonove filmy však pozná a obdivuje. V našich kinách môžete akčnú novinku vidieť už od 20. júla.

Na plátne vďaka komiksu

A čo v nej vlastne ide? Dej filmu sa odohráva v roku 2740. Major Valerian (Dane DeHaan) a seržantka Laureline (modelka Cara Delevingneová) sú zvláštnymi agentmi, ktorých vláda poverila úlohou udržiavať vo vesmíre poriadok. Ich veliteľ (Clive Owen) ich vyšle na misiu do exotického, vzrušujúceho medzigalaktického mesta Alpha, ktoré je stále sa rozrastajúcou metropolou zloženou z tisícok rôznych národov zo všetkých kútov galaxie.

Major Valerian (Dane DeHaan) a seržantka Laureline (Cara Delevingne) sú zvláštnymi agentmi, ktorých vláda poverila úlohou udržiavať vo vesmíre poriadok.
Major Valerian (Dane DeHaan) a seržantka Laureline (Cara Delevingne) sú zvláštnymi agentmi, ktorých vláda poverila úlohou udržiavať vo vesmíre poriadok.
Magic Box

Valerian a Laureline vedú boj s časom, aby našli zdroj zla a zastavili ho skôr, ako zničí nielen Alphu ale celý vesmír a jeho budúcnosť.

Snímka vznikla na základe komiksovej predlohy, ktorú vytvorili Pierre Christin a Jean-Claude Mézières. Komiks vyšiel po prvýkrát v časopise Pilote v roku 1967 a ovplyvnil generácie umelcov, spisovateľov - a filmárov. Seriál Valerian vychádzal 43 rokov, tento rok oslavuje päťdesiatku.

Vianočné tipy na darček