Šialený rok 2016, plný rozvodov a rozchodov: Podľa numerologičky sa celebrity rozhodli pod vplyvom temných energií, často aj nesprávne

Flašíkovci, Krausovci, Šmahelovci, Čekovskí prví, Čekovskí druhí a ešte aj Vera Wister? Čo sa týka rozvodov a rozchodov, v slovenskom šoubiznise nezostalo tento rok pomaly nič pohromade. Ako to vysvetľuje numerológia?

Toľko prominentných rozchodov v priebehu jedného roka sme ešte nezažili. Čo sa to deje so slovenskými celebritami? Známa numerologička Daniela Paculíková v tom má jasno, v roku 2016 mali vraj čo robiť aj naslovovzatí odborníci na záležitosti medzi nebom a zemou. Ochrániť sa pred stresom, negatívnou energiou a neznámymi temnými silami nebolo jednoduché.

Unáhlené rozhodnutia

„2016 bol rokom, kedy sme mali situácie riešiť 'po dobrom', najmä v prvom štvrťroku. Tí, čo pochybili, dostali reparát na druhý štvrťrok. Druhá polovica roku už prinášala ovocie horkosti tým, kto trend ignoroval. Ľudia sa dostávali do stresu, pod ktorým robili nesprávne, unáhlené rozhodnutia. V poslednom štvrťroku cítili, že vlastne ostali sami (hoci sami žiť nemusia), určite nemajú pocit, že sú v porozumení s iným človekom,” myslí si Daniela Paculíková, ktorá sa zaoberá numerológiou a jej vysvetlenia roku 2016 dnes vyvolávajú zimomriavky.

Pod vplyvom neznámej energie

Ľahšie časy podľa numerologičky nenastali ani príchodom slnečnejšieho počasia. „Leto bolo pod silným útokom negatívnych energií, prichádzali nečakane, nebol v tom žiadny systém, o to viac boli útočnejšie. Aj 'odborník' mal čo robiť, aby temné energetické ataky zvládol bez ujmy. Tieto v lete nezvyklé temné energie mohli ľudia pociťovať nečakanými bolesťami hlavy, nesústredenosťou či závratmi alebo zhoršením zdravia bez zjavnej príčiny. Ak človek koná pod vplyvom tejto neznámej energie, rozhoduje sa nepredvídateľne a nesprávne. Vždy sa však odolať dá, stačí sa obrniť trpezlivosťou a dôležité rozhodnutia odsunúť na príhodnejší čas.

A kto sa rozhodol nesprávne, ťažko si to podľa Daniely Paculíkovej z portálu www.vesti.sk dokáže priznať i sám pred sebou.

Takto dopadol šialený rok 2016 v šoubiznise

Fedor Flašík (58) a Monika Flašíková Beňová (48): O ich partnerskej kríze sa v bratislavských kuloároch špekulovalo niekoľko rokov. Kým na začiatku si niekedy až prehnane vyznávali lásku, zrazu sa niečo zmenilo. Nedalo sa nevšimnúť, že každý si žije svoj život a do spoločnosti už takmer vôbec spolu nechodia. Bolo len otázkou času, keď svoj rozchod potvrdia.

Nakoniec tak spravila europoslankyňa, ktorá po Vianociach vyhlásila, že po jedenásťročnom manželstve požiada o rozvod. Ako dôvod uviedla, že nedokázali pokračovať vo vzťahu na diaľku. „Tým, že som v Bratislave len počas víkendu, tak sme si už nevedeli zladiť spoločný čas. Postupne sme sa tak od seba vzdialili, a zistili sme, že už sme tak ďaleko, že sa nevieme priblížiť,” povedala pre Nový čas.

Vera Wisterová (39) a Jeremy Hulsh (38): Moderátorka zatiaľ rozvod s americkým hudobným producentom nepotvrdila. No ani nepoprela. Sviatky s manželom aj spoločnými synmi trávi v Izraeli. Po návrate mali partneri v pláne zabávať sa na bratislavskom Plese v opere. Ako to teda medzi nimi je, uvidíme začiatkom januára.

Láska vyprchala aj z manželstva Muža roka Martina Šmahela a televíznej moderátorky Miriam Šmahel Kalisovej. Pár sa rozvádza, hoci kvôli televíznej relácii boli ochotní hrať pred divákmi divadielko, že je medzi nimi všetko OK, nebolo. Dôvodom majú byť vraj Mirkine vyššie ambície, ktoré Martin nedokáže naplniť.
Láska vyprchala aj z manželstva Muža roka Martina Šmahela a televíznej moderátorky Miriam Šmahel Kalisovej. Pár sa rozvádza, hoci kvôli televíznej relácii boli ochotní hrať pred divákmi divadielko, že je medzi nimi všetko OK, nebolo. Dôvodom majú byť vraj Mirkine vyššie ambície, ktoré Martin nedokáže naplniť.
ARCHÍV

Martin Šmahel (34) a Miriam Šmahel Kalisová (31): Bola to láska ako zo žurnálu. Keď markizácka moderátorka Miriam stretla niekdajšieho Muža roka Martina, okamžite pustila k vode dlhoročného partnera Petra Varinského. Každému bolo jasné, že sa bezhlavo zamilovala. Rozprávková svadba Šmahelovcov na zámku v Oponiciach však hneď naznemanala aj rozprávkový život. Po štyroch rokoch sa láska rozplynula a pár sa rozvádza. Dôvodom majú byť vraj Mirkine vyššie ambície, ktoré Martin nedokáže naplniť.

Juraj Hajdin (40) a Kristína Farkašová (34): Najdlhšie utajovaný rozchod roka. Partneri boli už mesiace od seba, no nikto o tom nemal ani poňatia. Herečka naďalej chodila do spoločnosti sama, ako mala vo zvyku aj predtým, usmievala sa a vtipkovala. Hoci zmenila farbu vlasov, nikto nepredpokladal, že si upratala aj v živote. Za jojkárskeho redaktora Juraja Hajdina sa nikdy nevydala, takže si aspoň ušetrila rozvodové ťahanice.

Andy Kraus (49) a Daniela Krausová (44): O tom, že ženatý Andy je estét a vie oceniť krásu iných žien, sa v kuloároch vedelo. No v roku 2016 sa rozhodol, že sa pred päťdesiatkou rozvedie. Jeho energická manželka Daniela chcela zachrániť rodinu, a tak nezaháľala a z krízy v ich vzťahu verejne obvinila herečku Natáliu Puklušovú. Taktika jej vyšla. Televízny producent poslal po mediálnom humbuku mladú herečku k vode a sviatky strávil s rodinou.

Celeste Buckingham (21) a Matěj Vávra (24): Dva roky sa od seba nevedeli odtrhnúť. Madý pár si verejne vyznával lásku ako v presladenom romantickom filme. „Som šťastný za každý okamih, keď s ňou môžem byť. Je nádherné, keď stretnete človeka, s ktorým sa cítite ako jeden. Mám pocit, že ju poznám celý život,” rozprával Matěj a Celeste vo vyznaniach nezaostávala. Po dvoch rokoch speváci len sucho skonštatovali, že sa rozišli.

Marián Čekovský (39) a Ľubica (46): O privátnom živote populárneho hudobníka sa nikdy veľa nevedelo. Dakde na východe žila jeho partnerka s dcérami, ktoré verejne neprezentoval. Takže správa o tom, že muzikant čaká navyše dieťa so speváčkou Natašou Džunkovou každý považoval za ďalší prejav jeho bohémskeho životného štýlu.

Sväto Malachovský (44) a Ľubica Čekovská (41): Vždy, keď sa zjavili v spoločnosti, vyžarovali pozitívnu energiu, vzájomnú lásku a rešpekt. Nakoniec sa ukázalo, že sú zrejme len výbornými hercami. Začiatkom roka nečakane ohlásili rozvod. Ľubica sa sústreďuje na prácu a Sväťo sa presťahoval k mladšej milenke, s ktorou plánuje spoločnú budúcnosť.

Začiatkom roka 2016 ohlásil rozvod herec Sväťo Malachovský a hudobníčka Ľubica Čekovská. Malachovský vidí svoju budúcnosť po boju mladšej milenky, herečky Petry Molnárovej.
Začiatkom roka 2016 ohlásil rozvod herec Sväťo Malachovský a hudobníčka Ľubica Čekovská. Malachovský vidí svoju budúcnosť po boju mladšej milenky, herečky Petry Molnárovej.
Orange

  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].