Cestovné randenie: Maria randí a dovolenkuje, nestojí ju to ani cent.

Single a bez strechy nad hlavou, napriek tomu randí po celom svete: Chlapi platia, vraj za sex nie

Mladá Londýnčanka je predstaviteľkou novodobého randenia, tzv. cestovného. S mužmi sa zoznámi na internetovej zoznamke, čo to popíšu a idú na dovolenku. Chlap cvaká a žena ho sprevádza. Sex vraj nie je podmienka.

Dnes už nie je ničím výnimočným aktívne sa zoznamovať cez internet. Avšak zoznámiť sa online a potom ísť rovno na radne na dovolenku, to je nový level. Výstrednosť boháčov či nová forma partnerských vzťahov alebo len zdieľaná dovolenka?

Spoločnosť v zahraničí

Maria Shawová (26) zostala po rozchode bez frajera aj strechy nad hlavou. Prihlásila sa do internetovej zoznamky. Nie hocijakej. K mužom sa pripája na dovolenku. Všetko ide na náklady boháčov, Maria dokonca dostane aj vreckové na suveníry. Londýnčanka podľa Daily Mail tvrdí, že v “all inclusive“ sex zahrnutý nie je, resp. tu neexistuje žiaden tlak, aby mala dvojica aj sexuálny vzťah.

Cez cestovné randenie sa Maria dostala do destinácií ako Dubaj, Paríž, Marbella a Miláno. Všetko stihla v priebehu ôsmich mesiacov. Muži, ktorý hľadajú spoločnosť na pobyt v zahraničí inzerujú na webe Miss Travel. Vlastník stránky Brandon Wade má pod palcom aj iné kontroverzné zoznamovacie weby.

Spoznáva svet: Cez kontroverznú zoznamku bola Londýnčanka už aj v Paríži.
Spoznáva svet: Cez kontroverznú zoznamku bola Londýnčanka už aj v Paríži.
YouTube

Spoznáva svet: Cez kontroverznú zoznamku bola Londýnčanka už aj v Paríži.FOTO: YouTube

Hneď niekoľko princov

Mária chcela po rozchode na rok odísť do Austrálie a pracovať tam, počiatočné náklady však boli pre ňu vysoké. Na stránku vstúpila s nádejou, že niekto by tam letel s ňou. Do Austrálie síce nešla, ale ako hovorí, život sa jej aj tak obrátil naruby.

Z cestovným randením obletela svet. Pritom pri každom rande vyžaduje vlastnú izbu, bezpečnosť kladie na prvé miesto. „Spočiatku som predpokladala, že muži, s ktorými som sa nikdy predtým nestretla, budú chcieť odo mňa viac, ale nemali žiadne očakávania čo sa týka sexuálne vzťahu,“ hovorí o svojich skúsenostiach Maria. Toto si pritom s chlapmi vyjasní už pred samotným stretnutím, keď si ešte píšu na internete.

Dovolenka s neznámym: Prvý muž, s ktorým sa takto stretla bol Angličan žijúci v Marbelle. Dal jej aj peniaze na šopovanie.
Dovolenka s neznámym: Prvý muž, s ktorým sa takto stretla bol Angličan žijúci v Marbelle. Dal jej aj peniaze na šopovanie.
YouTube

Dovolenka s neznámym: Prvý muž, s ktorým sa takto stretla bol Angličan žijúci v Marbelle. Dal jej aj peniaze na šopovanie.FOTO: YouTube

Nové topánky

Prvý muž, s ktorým sa takto stretla bol Angličan žijúci v Marbelle. Podľa Marii s ním strávila štyri dni, každý deň chodili na večeru a do plážových klubov. „Dal mi peniaze na nákupy a dokonca ma prekvapil dvomi pármi nových topánok,“ prehovorila Maria. Ako priznala, chlapík bol o čosi starší, ako tvrdil a nakoniec medzi nimi neprebehla povestná iskra. S iným mužom bola v Paríži aj v Miláne. Absolvovali pamiatky aj romantické večere.

Tým, ktorí ju odcudzujú odkazuje, že len robí spoločnosť osamelým a veľmi štedrým mužom. „Nedávno som letela do Dubaja na stretnutie s mužom, ktorého som predtým dvakrát stretla v Londýne, zaplatil mi let prvou triedou, čo bol nezabudnuteľný zážitok,“ opisuje Maria. V Dubaji strávila päť dní a s daným mužom sa stretávali po večeroch v nóbl podnikoch. „Aj keď veľa mužov hľadá vzťah, sú takí, ktorí jediné, čo chcú, je spoločnosť,“ dodáva Maria, inak aktuálne na rande v Miláne.

Anketa

Vyskúšali by ste cestovné randenie?

Áno 62% Nie 38%Celkový počet hlasujúcich: 50


  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].