Športoví fanúšikovia si na týchto dvoch na internete zgustli.

Sociálne siete žijú olympiádou v Riu: Hitom DiCapriovo alter ego aj znudená plavčíčka

Olympiáda v Riu je v plnom prúde. Športovým sviatkom to žije aj na sociálnych sieťach. Internet zaplavil lukostrelec, ktorý vyzerá ako DiCaprio aj znudená plavčíčka.

Odskočila si slávna americká hviezda na olympiádu do Ria? Lukostrelec Brady Ellison podľa športových fanúšikov akoby Leonardovi DiCapriovi z oka vypadol.

Leonardovo alter ego

Ich nápadná podobnosť vyvolala na sociálnych sieťach šialenstvo. Leo si podľa niektorých načierno odskočil z natáčania do Ria. Podľa fanúšika Forresta Grimesa je lukostrelec Leonardovým alter egom.

Ellison si ináč vystrieľal so svojím americkým tímom striebornú medailu. Dvadsaťsedemročný lukostrelec sa však od DiCapria predsa len líši. Zatiaľ čo držiteľ Oscara loví jednu modelku za druhou, olympijský lukostrelec spokojne žije v rodnej Arizone so slovinskou manželkou. Okrem toho je medzi nimi 14-ročný vekový rozdiel.

To je podoba. Podľa športových fanúšikov si držiteľ Oscara odskočil na olympiádu v Riu.
To je podoba. Podľa športových fanúšikov si držiteľ Oscara odskočil na olympiádu v Riu.

To je podoba. Podľa športových fanúšikov si držiteľ Oscara odskočil na olympiádu v Riu.FOTO: SITA/TASR

Najnudnejšia práca?

Pozornosti športových fanúšikov neunikla ani znudená plavčíčka. Musíme uznať, ak v bazéne plávajú svetové plavecké špičky, pomoc plavčíka asi potrebovať nebudú. Bezpečnosť je však na prvom mieste, nech pláva olympijský víťaz či rekreačný plavec.

Foto znudenej plavčíčky sediacej pri olympijskom bazéne v Riu zatiaľ, čo sa v ňom plavci snažia o čo najlepší výsledok, sa šíri Twitterom ako mor. Ľudia na adresu plavčíčky vtipkujú, že je to najjednoduchšia práca na svete a mnohí by s ňou menili.

Samantha Spooner napísala komentár, že ak sa niekedy cítite, že ste zbytočný, spomeňte si, že niekto robí plavčíka na olympiáde.

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček