Striptíz na snehu: Toto telo bolo predlohou sochy pre víťaza!

Kulturistická šou majstra sveta na svahu urobila dámam radosť

Nedávno bolo na svahu v Jasnej pod Chopkom „horúco.“ Zišli sa tam hviezdy z Mužstva futbalových zázrakov – MUFUZA a kým ostatní členovia pretekali v obrovskom slalome, slovenský majster sveta v kulturistike Ľuboš Maliňák vytasil iné zbrane.

Teplomer ukazoval hlboko pod nulou, ale 42-ročný športovec prítomné ženy rozpaľoval polonahým telom. „Domov a hneď!!!!“ napísala s milou dávkou humoru k fotografii, ktorú zverejnila na svojom facebookovom profile MUZFUZA, jeho nežnejšia polovička Monika. Manželia sú spolu vyše dvadsať rokov, a majú nielen idylický vzťah, ale aj dvoch synov Gregora a Teodora.

Kulturistická šou: Ľuboš Maliňák rozpaľoval na snehu.
Kulturistická šou: Ľuboš Maliňák rozpaľoval na snehu.
MUFUZA

Na surfe aj na snehu

MUFUZA sa neocitla na Chopku náhodou. Cez víkend sa jej členovia zúčastnili podujatia Celebrity Winter Cup, kde sa stretli s poľskými umelcami. Odohrali prípravný futbalový zápas, v ktorom zvíťazili Poliaci 6:4. V Tatralandii si zmerali sily na surfovacej doske. Maliňák mal po boku obľúbeného moderátora vedomostnej súťaže Dobre vedieť! Rasťa Sokola a bláznivú jazdu si naozaj užívali.

V sobotu v Jasnej pod Chopkom si umelci a športovci dopriali slalom. Majster sveta v kulturistike Ľuboš Maliňák nelyžoval, preto predviedol napriek mrazivému počasiu pre divákov krátku, kulturistickú šou. A bolo sa na čo pozerať!

Maliňák predlohou: Autorom sošky víťaza Mister Olympia je je Ivan Pavlisko.
Maliňák predlohou: Autorom sošky víťaza Mister Olympia je je Ivan Pavlisko.
MUFUZA

Telo ako predloha

Majster sveta v klasickej kulturistike pochádza zo Svidníka, ale už roky žije v Liptovskom Mikuláši. K športu mal blízko odmalička.

Na konte má okrem titulu majstra sveta aj ďalšie – je niekoľkonásobný majster Európy aj Slovenska v kulturistike. Navyše – Ľubošove dokonalé proporcie sa stali predlohou pre sošku víťaza Mister Olympia, ktorej autorom je fotograf a bývalý naturálny kulturista Ivan Pavlisko.

Vianočné tipy na darček