Týždenník PLUS 7 DNÍ má pre všetkých svojich čitateľov letný darček! Vstupenku do AquaCity Poprad ZADARMO*

PLUS 7 DNÍ Vám želá zábavné radostné chvíle v krásnom prostredí Vysokých Tatier!

Rodinkou Úžasných sa stanete až v AquaCity Poprad

Je iba jedno miesto na Slovensku, kde sa z vás a vašich blízkych stane rodina Úžasných. Sú to Vysoké Tatry, ich najkrajšia východná časť. Práve tu je ideálna základňa pre vašu famíliu. V lete máme čas na všetko, na prácu, spánok, relax a mnoho ďalších vecí, medzi ktoré určite patrí aj letná dovolenka. Doprajte si ju preto v najkrajšom akvaparku na Slovensku, v AquaCity Poprad. V popradskom areáli si môžete vybrať z piatich hviezdnych hotelov (Seasons ***, Riverside ***, Mountain View **** a neďaleké Horizont Resort**** a Hotel Hills **** v Starej Lesnej). Vaša rodinná dovolenka ponúka 13 vonkajších a vnútorných bazénov, rodinné izby, detské atrakcie a kútiky, skvelé letné novinky ale aj množstvo zábavy pre dospelých. Najväčší poklad je vždy ukrytý v zemi. Termálna voda v AquaCity Poprad sa chladí na prijateľných 36 stupňov. Obsahuje dvadsiatku rozličných minerálov ozdravujúcich každého návštevníka. Vonkajší areál vás nadchne množstvom vodných atrakcií a toboganmi.

Plus 7 dní

Svet ako stvorený pre deti

Najmenší, pozor! Nad Blue Sapphire bazénmi nájdete presklenú terasu s jedným z najväčších detských preliezacích kútikov. Hračky, preliezky a kĺzačky sú tu pre každého. Detské ihriská s vláčikom, pieskovisko, v lete si užijete zábavné animačné programy, nové 35 metrové nafukovacie a skákacie atrakcie, trampolíny a mini-diskotéky na pódiu alebo v bazénoch s detskými rozprávkovými maskotmi

Plus 7 dní

Medzitým si dospeláci môžu vychutnávať tunajší vitálny svet Fire & Water Wellness & Spa a rôzne druhy thajských a klasických masáží. K dispozícii je totiž detská škôlku, ktorá funguje 10 hodín denne. Je plná úžasnej zábavy – môžete si tu vyrobiť masku, zahrať si X-box, zatancovať si na diskotéke, zažijete balónovú show, detské tetovanie i kino.

Dospelácky oddych plný wellness

Otcovia a mamy sa môžu bez obáv venovať vlastnému oddychu. V ponuke rôznych druhov sáun a inhalácii na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. V privátnej a party zóne nájdete procedúry a tajomstvá, o ktorých celý rok zvyknete iba snívať: mnohorakosť 8 sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu so saunovou show, oddychové miestnosti s bio krbmi, vodnú posteľ, zátoku lásky, privátny relaxačný bazén, ľadovú jaskyňu ale aj 14 - metrový Wellness Bar s trendy ponukou jedál a nápojov.

V tunajšom relaxačno - masážnom centre sme pre nich pripravili havajskú Lomi, Lomi, bambusovú, ale aj čokoládovú masáž, nájdu tu horúce lávové kamene a rôzne spa procedúry (peeling a zábaly). Cesta ku kráse a spokojnosti je otvorená. Vedie do AquaCity Poprad.

*PRI ZAKÚPENÍ 1 VSTUPENKY, DRUHÁ VSTUPENKA DO AQUAPARKU ALEBO WELLNESS CENTRA ZADARMO


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].