Uverejnili FOTKY krásnej Angeliny Jolie: Takto vyzerala v puberte!

Stala sa múzou mnohých mužov, umelcov aj fotografov. Angeline Jolie nedávno oslávila 41 rokov. Matka šiestich detí bola v kurze už v 15. Toto sú prvé fotografie, ktoré zhotovil Harry Langdon, slávnej herečke a bojovníčke za ľudské práva.

Angelinu Jolie pozná snáď každý. Nie len pre skvelé herecké výkony, vzťah s Bradom Pittom a adopciou detí z chudobných krajín. Jej tvár je špecifická a nezabudnuteľná.

Foto: Harry Langdon

Fotograf Harry Langdon priznal, že keď mladučkú Angelinu fotil, netušil, že má len 15 rokov. „Vyzerala tak na 18, ani by mi nenapadlo pátrať po tom, či má menej,“ zveril sa v nedávnom rozhovore pre jeden portál. „Keby som vedel, že má len 15, asi by som si tú spoluprácu rozmyslel,“ dodáva fotograf.

Foto: Harry Langdon

Langdon zároveň dodáva, že s ňou bolo veľmi jednoduché pracovať. „Bola zmyselná, nemusel som jej posúvať žiadne inštrukcie. Bola taká prirodzená a objektív ju miloval. Mala to v sebe od začiatku, nič sa nemusela učiť,“ hovorí.

  • bed
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].

Vianočné tipy na darček