Užite si vodné zázraky v AquaCity Poprad

V AquaCity Poprad zažijete jedinečnú letnú zábavu, a wellness pod majestátnymi tatranskými štítmi.

Leto je čas dovoleniek, konečne sa môžeme venovať partnerom aj deťom, snažíme sa im vynahradiť všetko, čo sme počas roka nestihli. Túžite nájsť na Slovensku ideálne miesto, kde budete oddychovať a zároveň mať dosť podnetov na hry a dobrodružstvo?

Máme pre vás odpoveď! Zavítajte do AquaCity Poprad. Tatranská príroda dáva prekrásny rámec celému areálu AquaCity Poprad. Užijete si tu nielen relax a vodné atrakcie, ale priamo z bazénov sa vám ponúka výhľad na tatranské končiare. Nezáleží, či svieti slnko, alebo prší, personál je pripravený splniť vám každé želanie.

Čierna diera a Twister

AquaCity Poprad má svoj najväčší poklad ukrytý v zemi. Termálnu vodu tu chladia na príjemných 36 stupňov. Obsahuje dvadsiatku rozličných minerálov, ktoré podporia zdravie každého návštevníka. Vo vonkajšom areáli vás pobaví vodný hríb, hojdací zvon a ďalšie lákadlá. Atrakciu Čierna diera, tobogan dlhý sedemdesiat metrov, v akvaparkoch len tak nenájdete.

Adrenalín si užijete aj na päťdesiatmetrovom Twisteri so zákrutami. Prázdninujúcim deťom môžete priblížiť históriu výstupom na Mayskú pyramídu. Na zem sa vrátia šmýkačkami, rovnako ako raftovacím toboganom či Kamikadze.

Bazény s chromoterapiou

Relaxačné bazény Blue Sapphire sú symbolom splynutia s prírodou. Pôžitok s dýzami, vodnou masážou i perličkovým kúpeľom umocňuje vizuálna laserová šou. Počas leta si môžete užiť každý večer inú, na rôzne témy. Bazény využívajú efekt chromoterapie, čo je liečenie svetlom a farbami. Nad bazénmi objavíte dávny pozemský príbeh pútnikov na ďalekých cestách.

Detský bazén Treasure Island otvára morskú lagúnu so slanou vodou, ktorej kraľuje stroskotaná galéra. Konajú sa tu detské párty plné zábavy, všetkých ochraňujú leguány Hugo a Boss.

Vodný luxus

Bazény Blue Diamond sú ozdobené ornamentmi a holografickou výzdobou, nájdete tu vodný luxus a bar priamo v bazéne. Ak máte chuť otestovať svoju zdatnosť, zaplávajte si v 50-metrovom plaveckom bazéne s ôsmimi dráhami.

Najlepší wellnes v strednej Európe - to je takmer tisícšesťsto štvorcových metrov zázrakov. Klasickú suchú, bylinkovú alebo parnú saunu dopĺňa eukalyptová, soľná a zážitková ceremoniálna sauna. Slnečné infraslnenie, solárium a vírivý kúpeľ jacuzzi vystriedajú arktické podmienky - v AquaCity vás otestuje snežná jaskyňa i ľadopád.

Zátoka lásky

Stačí naštartovať motory fantázie a wellness vás prenesie do rovníkového pásma so zátokou lásky, vodnou posteľou a tropickým dažďom. Nad všetkým bdie oáza pokoja s biokozubmi, oheň a voda v jednom. Stačí si vybrať procedúru - päť klasických druhov masáží a sedem moderných, ale aj rôzne spa procedúry pre krásu.

Počas prázdnin na vás čakajú originálne animačné programy, špeciálne šou so živými zvieratkami či tanečné exhibície. V AquaCity Poprad zažijete jedinečnú letnú zábavu, pri ktorej spoznáte hotely, reštauráciu a bary, ale hlavne veľa vodných zázrakov a wellness potešenia pod majestátnymi tatranskými štítmi. www.aquacity.sk

Vianočné tipy na darček