Užite si lyžovanie na Chopku so skipasom z týždenníka Plus 7 DNÍ.

V Jasnej v Nízkych Tatry budete s naším kupónom lyžovať výhodne a vyhnete sa aj radom pri pokladniciach

Ani vy sa neviete dočkať prvého snehu? Vyťahujete lyže už pred spustením sezóny a snívate o zimnej dovolenke na tatranských svahoch? Lyžiarsky raj Jasná s prepojenými lyžiarskymi svahmi na Chopku bude túto zimu plný prekvapení a noviniek.

Na Chopok z každej strany: Podľa svetového turistického sprievodcu Lonely Planet sa stredisko Jasná umiestnilo v prvej desiatke lyžiarskych destinácií za rok 2013. Sen mnohých sa splnil prepojením lyžiarskych svahov už minulý rok. Vtedy začala lyžiarom slúžiť najmodernejšia 24-miestna lanovka funitel, samoobslužný výťah twinliner na severnej strane Chopku a na jeho južnej strane pätnásťmiestna gondola. V tomto roku bude mať premiéru nová šesťsedačková lanovka Lúčky, ktorá bude premávať od záchytného parkoviska Lúčky na populárnu zjazdovku Turistická. Lanovka v stredisku bude výnimočná modrými sklami, „bublinami“, jazda potrvá 6 minút a prepravná hodinová kapacita bude 2 460 osôb. Lanovka Lúčky na severnej strane Chopku sa stane zároveň novým vstupným bodom do lyžiarskeho strediska spolu s gastrom na svahu, požičovňou lyží a pokladnicami.

Na lyžiach z auta aj do auta: Komfort strediska z nástupného bodu Lúčky dopĺňa aj 350-miestne parkovisko, ktoré bude ski-in a ski-out. Lyžiari už túto sezónu nebudú musieť využívať autobusovú dopravu zo záchytného parkoviska, ale rovno nastúpia na sedačkovú lanovku z pohodlia vlastného auta. Navyše, zjazdovka Turistická ústi pri parkovisku Lúčky, teda aj odchod zo strediska po lyžovačke bude pohodlný a hostia sa na lyžiach dostanú priamo k autu.

Online skipass bez čakania v rade: Prevratnou novinkou nadchádzajúcej zimy bude kupovanie skipassov cez internet. Stačí iba pár klikov a s čakaním v rade nebudete strácať čas. A bude to mať ešte jednu veľkú výhodu! Nákupom cez e-shop koncom októbra si zabezpečíte skipassy za najvýhodnejšiu cenu.

Tento platobný systém je trendom v špičkových lyžiarskych strediskách v USA aj vo Švajčiarsku. Jednoducho sa zaregistrujete do vernostného programu GoPass na www.gopass.sk a získate čipovú kartu, s ktorou môžete ísť rovno lyžovať. A predstavte si, čím viac dní odlyžujete v stredisku, tým nižšiu cenu za skipass zaplatíte!

Ako v rozprávke: Chcete ráno vítať slnko z výšky 2 024 metrov nad morom a nevystrčiť pritom von nos? Kochať sa výhľadom na Tatry či sledovať západ slnka pri praskajúcom kozube? Nepozývame vás do rozprávky, ale do štyroch apartmánov v Rotunde - ikonickej a kľúčovej stavbe na samom vrchole Chopku. Panoramatická reštaurácia s ubytovaním bude podobná ako na Lomnickom štíte s obrovskou strešnou terasou a výhľadom na Horehronie a Západné Tatry. Úžasnú okolitú scenériu budete môcť pozorovať aj z Rub Baru, s bohatou ponukou dezertov a rumu. Adrenalínoví nadšenci sa budú cítiť ako doma v Energy Bare s tematikou adrenalínových športov.

Pre gurmánov: Milovníkov zážitkov prekvapí pod Chopkom Von Roll Restaurant v novom šate s ponukou a la carte a s jedinečným interiérom. Vinotéka s cigaretovým lounge bude najvyššie položenou na Slovensku. Počas sezóny si gurmánske podujatia vychutnajú aj labužníci, ktorým navaria uznávaní top kuchári.

Obľúbený horský hotel Srdiečko prešiel rekonštrukciou, a tak si v ňom okrem dobrej kávy v novom lobby bare môžete oddýchnuť aj v štýlovom wellness centre. Na južnej strane Chopku vznikne už túto zimu nové nástupné miesto - parkovisko Krupová, s infocentrom, pokladnicami a obchodmi Tatry Motion.

Najväčší slovenský ski areál na Slovensku Jasná Nízke Tatry spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Podujatia s výhľadom na Chopok ponúka nová presklená kongresová sála s kapacitou 350 miest vo Wellness hoteli Grand Jasná. K skvalitneniu služieb prispela aj výstavba v lokalite Záhradky. Počas zimnej sezóny sú v ponuke atraktívne pobytové lyžiarske balíčky.

Po lyžovačke tropický raj: Len 15 minút od Jasnej je náš najväčší vodný svet akvapark Tatralandia, ktorý so svojou tropickou krytou halou Tropical Paradise zaručuje plusových 34 stupňov aj pri treskúcich mrazoch. Zábava po lyžovačke pokračuje na svahoch aj v noci v moderných aprés-ski baroch. S rukou hore až do rána si parketoví levi užijú žúr plný tanca v hudobnom klube Happy End, hneď pod svahom. Štartujeme už 30. 11. 2013 obrovským Winter Music Openingom. Viac info na webe www.jasna.sk.

Čo zažijete v Jasnej

Skipass v e-shope GOPASS: Kupón, ktorý ste našli pribalený k aktuálnemu vydaniu týždenníka PLUS 7 DNÍ, si môžete zaregistrovať na stránke www.gopass.sk/plus7 a nakupovať v e-shope GOPASS 1-dňové skipassy za akciovú cenu 9 eur.

UPOZORNENIE: Aby ste mohli začať nakupovať v e-shope, potrebujete najskôr získať kartu GOPASS. Kupóny už nie je možné vymeniť za skipas v pokladnici v stredisku!

Čo je karta GOPASS

Karta GOPASS je váš osobný skipas, ktorý si nabijete v e-shope a môžete ísť priamo na svah. Nestojíte v rade na lístky, ale s vašou GOPASS kartou idete rovno k turniketu.

Nižšie ceny na skipassy, vstupy do Tatralandie, ubytovanie a na ďalšie služby v e-shope.

Zľavy a veľa výhod vo vybraných požičovniach, reštauráciách a baroch. Pohodlné nakupovanie cez e-shop. Za každé euro zbierate body, ktoré premeníte na konkrétne odmeny

Skôr než sa vyberiete lyžovať do Jasnej

Zaregistrujte si kupón na stránke www.gopass.sk/plus7 najneskôr do 21. 12. 2013.

Registráciou získavate čipovú kartu GOPASS, ktorá je vaším osobným skipassom. Po dokončení registrácie vám kartu zašleme poštou domov.

Kartu vám doručia približne do 14 pracovných dní, preto vám odporúčame registrovať sa čo najskôr!

Ak vám karta nestihne prísť ešte pred návštevou strediska, nemusíte sa obávať. Stačí, ak si vytlačíte potvrdenie o nákupe, ktoré vám zašleme e-mailom.

Záloha za váš skipass je 2 eurá. Na vašu kartu GOPASS následne nakupujete zľavnené skipassy, vstupy do Tatralandie a ďalšie služby v e-shope.

Na aké produkty platí kupón z týždenníka PLUS 7 dní

3 ks jednodňových skipassov v termíne do 21. 12. 2013 Cena 9 eur/celodenný skipass.

3 vstupy do Tatralandie v termíne 1. 11. - 21. 12. 2013. Cena 9 eur/ celodenný vstup.

3 ks jednodňových skipassov v termíne od 30. 3. 2014 do konca lyžiarskej sezóny. Cena 9 eur/celodenný skipass.

3 vstupy do Tatralandie v termíne 17. 3. - 17. 4. 2014. Cena 9 eur/celodenný vstup.

Zaregistrujte sa už do 30. 11. 2013 a máte možnosť naviac využiť aj akciový pobyt vo Wellness Hoteli Grand Jasná a servis lyží - Tatrymotion.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní